Konferencja o ustawie 447 zakazana w Sejmie RP [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

W dniu dzisiejszym doszło do skandalicznego wydarzenia na terenie Sejmu RP. Marszałek Kuchciński odmówił zgody na organizację konferencji prasowej dot. amerykańskiej ustawy 447 posłowi Robertowi Winnickiemu.

Konferencja miała być poświęcona amerykańskiej ustawie 447. Stwarza  ona zagrożenie ograbienia Polaków z ich nieruchomości przez środowiska żydowskie z USA. Wśród gości znaleźli się m.in. red. Stanisław Michalkiewicz, Grzegorz Braun, Robert Bąkiewicz i Zbigniew Lipiński.

– Drodzy państwo, jak widzicie jesteśmy przed Sejmem dlatego, że nie zostaliśmy do niego wpuszczeni – powiedział Robert Winnicki, który wskazał na biurokratyczne ograniczenia jako przyczynę nie wpuszczenia do Sejmu RP.

Konferencja została przeniesiona do biura partyjnego. Red. Michalkiewicz nie oszczędził w tej sytuacji swojego błyskotliwego komentarza.

– Pretekstem do nie wpuszczenia tutaj nas na teren Sejmu był brak opinii straży marszałkowskiej. Otóż to jest pewien przełom w hierarchii konstytucyjnej dlatego, że okazuje się, że Pan Marszałek Kuchciński ani Prezydium Sejmu bez straży marszałkowskiej nie mogą nawet kiwnąć palcem. Wygląda na to jakby przewodniczącym, czy dowódcą straży marszałkowskiej został już Pan Jonatan Daniels. To by wcale nie było dziwne w ramach przygotowań do realizacji ustawy numer 447 JUST, żeby Pan Daniels, który i tak już przejmuje tutaj co raz więcej kompetencji od konstytucyjnych organów władzy jeszcze został dowódcą straży marszałkowskiej – ironizował znany publicysta.

Całość nagrania dostępna poniżej, zapraszamy:

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY