Szef ZPP chce masowo ściągać i imigrantów! “Tkanka narodowa? Dyrdymały z XIX wieku”[WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Redaktor Michał Murgrabia przeprowadził dzisiaj rozmowę z Panem Cezarym Kaźmierczakiem, prezesem Związku Przedsiębiorców i Pracodawców. Rozmowa dotyczyła kwestii imigracji robotników do Polski z krajów wschodnich i dalekiej Azji. W tym krajów muzułmańskich.

Rozmowa miała charakter spontaniczny i rozegrała się na warszawskich ulicach. Red. Murgrabia zapytał prezesa ZPP o wpis zamieszczony przez niego w mediach społecznościowych. Wpis mówił o tym, że do 2050 roku w Polsce powinno być 50 milionów ludzi. Braki należałoby wypełnić imigracją z całego świata.

– Czy dobrym pomysłem jest to, żeby Polska była liczącym się krajem w Europie? – spytał retorycznie Cezary Kaźmierczak na pytanie czy jest dobrym pomysłem jego postulat z twittera – Jeżeli będziemy… obecne trendy demograficzne się utrzymają to za chwilę Polska będzie liczyła trzydzieści, a potem dwadzieścia parę milionów obywateli i zostaniemy krajem całkowicie nieliczącym się w Europie.

Cezary Kaźmierczak wskazał, że rozwiązaniem przedstawionej przez niego sytuacji jest prowadzenie agresywnej polityki demograficznej przez rząd, aby Polki zaczęły rodzić więcej dzieci. Do tego czasu Polska miałaby ściągać

– Ta tkanka narodowa dzisiaj to co Pan opowiada… te dyrdymały z XIX wieku to się słabo dzisiaj sprawdza bo dzisiaj o sile narodów decyduje gospodarka, nic innego. Proszę sobie popatrzyć co jest w Europie i… kto się liczy… – powiedział zdecydowanie Cezary Kaźmierczak.

– Kto jest w Europie? Francja płonie, Niemcy są zdestabilizowane, są tam getta islamskie. Nie ma gett islamskich w Niemczech? – odparł red. Murgrabia.

– Kto Panu takich głupot naopowiadał? – powiedział, śmiejąc się prezes ZPP.

– Nie ma stref no-go? – kontynuował dziennikarz.

– Nie ma. – odparł Kaźmierczak – Jakoś byłem niedawno w Niemczech, byłem niedawno we Włoszech. Tydzień temu byłem na Sycylii, która niby podobno bardzo narażona na te, te… naprawdę robienie histerii z powodów przybycia jednego miliona imigrantów na pięćset milionów ludzi to jest bez sensu po prostu – dodał.

Całość nagrania na poniższym nagraniu, zapraszamy:

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY