Adam Nawałka zwolniony z Lecha Poznań. Internauci nie mają litości dla włodarzy klubu

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ fot. screen youtube.com

Adam Nawałka oficjalnie przestaje być trenerem Lecha Poznań. Władze klubu ogłosiły swoją decyzję po kolejnym rozczarowaniu grą „Kolejorza”. W sobotę Lech zremisował z Koroną Kielce 0:0.

Adam Nawałka pod koniec listopada przejął Lecha Poznań. Wielu sądziło, że pod wodzą nowego szkoleniowca drużyna będzie odnosić sukcesy. Nic jednak z tego. „Kolejorz” pod jego wodzą rozegrał jedenaście spotkań i wygrał zaledwie pięć. W ostatnich trzech meczach poznaniacy dwa razy przegrali i raz zremisowali.

Wśród komentatorów od jakiegoś czasu krążyła pogłoska o tym, że Nawałka wkrótce pożegna się z Lechem. Nikt jednak nie sądził, że nastąpi to aż tak szybko.

„Darzymy trenera Adama Nawałkę ogromnym szacunkiem, dlatego ta decyzja była dla nas niełatwa. Zarówno szkoleniowiec, jak i my doskonale zdawaliśmy sobie sprawę z tego, że nie tylko wyniki, ale i postawa drużyny była daleka od naszych oczekiwań.” – komentuje prezes Karol Klimczak na oficjalnej stronie klubu.

„Dziękujemy trenerowi za wielkie zaangażowanie i pracę jaką wykonał w klubie przez te kilka miesięcy. Życzymy mu również powodzenia w dalszej pracy szkoleniowej.” – dodał.

WMERITUM.PL

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY