prof. Dakowski o 447: żydowskie chęci obrabowania głupich gojów

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Gościem redaktora Michała Murgrabi w Mediach Narodowych był prof. Mirosław Dakowski. Tematem spotkania były wpływy żydowskie i amerykańskie w Polsce.

Prof. Dakowski bardzo szczerze odniósł się do żydowskich roszczeń. Bezkompromisowo nazwał roszczenia próbą „szlamowania” Polaków.

– 447 jest jakby owocem na pięknym drzewie żydowskich chęci obrabowania głupich gojów – powiedział dosadnie prof. Mirosław Dakowski o ustawie ACT 447 – Rozmawiałem z paroma ministrami w rządzie tzw. Zjedonoczonej Prawicy ale oni mówili „cicho, cicho, nic o tym nie mówmy… to wszystko będzie dobrze jak będziemy o tym milczeli”. No i skutki mamy. – dodał szczerze.

Odniósł się także do faktu, że pojawiające się od co najmniej lat 90. roszczenia wobec Polaków wciąż rosną. Początkowo środowiska żydowskie mówiły o 65 mld dolarów, teraz mowa jest już o 300 mld.

– Panowie nie rozumiecie, że system partyjny został nam narzucony przez towarzysza Lewertowa zwanego oficjalnie Profesorem Geremkiem. Otóż ten system partyjny umacnia te partie, które mają dostęp do mediów. Nas wysłucha w porywach 100 tysięcy ludzi, czy tam 150 tysięcy… Natomiast Ci, którzy mają media. Realnie, to znaczy te wielkie media… Te media są oglądane. – powiedział prof. Dakowski na temat obecnego systemu partyjnego – To co my mówimy nie dociera i nie dotrze bo my mówimy to 100 tysięcy ludzi. A tamci ludzie mówią do 10 milionów. – dodał.

Pan Profesor odniósł się także do wstrzymania ekshumacji w Jedwabnem. Wyraził zdumienie nad tamtą decyzją objaśniając kuriozum jakie wówczas zaszło.

Całość rozmowy dostępna w nagraniu poniżej, zapraszamy:

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY