Karoń: próbują uczyć kilkuletnich gówniarzy, żeby się onanizowali [WIDEO].

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Dzisiejszym gościem redaktora Jakuba Zgierskiego w Mediach Narodowych był Krzysztof Karoń.
Tematem spotkania było wychowanie antykulturowe.

W kolejnym programie z serii „Młot na marksizm” gościem był Krzysztof Karoń, znany propagator wiedzy o zagrożeniach nowego marksizmu. Pan Karoń jest także coraz lepiej znany dzięki swojej niedawno wydanej książce „Historia antykultury”.

– Dziecko jest nie tylko… przedmiotem ale w jakimś sensie podmiotem wychowania. I od tego zaczęła się cała dwudziestowieczna historia rozbicia systemu wychowania jako takiego. Przy czym tutaj zaznaczam. My dzisiaj posługujemy się wieloma takimi terminami np. wychowanie demokratyczne czy szkoła demokratyczna, które jeszcze kilka lat temu jeżeli ktoś słyszał to odnosił to właśnie do między innymi do tych koncepcji z początku wieku ze Stanów Zjednoczonych – powiedział Krzysztof Karoń.

Krzysztof Karoń stwierdził, że to co dzisiaj jest anty-wychowaniem jest w rzeczywistości następstwem prądów myślowych wywodzących się ze szkoły frankfurckiej, czyli kuźni nowego marksizmu.

– Prawdopodobnie wtedy już Neill próbował w tych szkołach robić to, co potem próbował robić Reich w Stanach Zjednoczonych, za co mała nie poszedł do więzienia. A co dzisiaj próbuje się robić w Polsce czyli uczyć kilkuletnich gówniarzy, żeby się onanizowali! – powiedział stanowczo Krzysztof Karoń odnosząc się do dwóch przypadku dwóch demoralizatorów dzieci z XX wieku czyli Wilhelma Reicha i Alexandra Sutherlanda Neilla.

Krzysztof Karoń powiedział, że system wychowania proponowany przez nowych marksistów jest uniemożliwieniem ludziom zdobycia wykształcenia. Takie następstwa ma mieć w rzeczywistości demoralizacja dzieci przedwczesną seksualizacją.

Całość rozmowy można zobaczyć w nagraniu poniżej, zapraszamy:

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY