Teglund: musimy zacząć rodzić dzieci! [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Dzisiejszym gościem redaktora Michała Jelonka w Mediach Narodowych była Joanna Teglund. Tematem Komentarza Mediów Narodowych był kryzys męskości.

Pani Joanna stwierdziła, że po latach życia w Szwecji była porażona brakiem męskości wśród tamtejszych Szwedów. Uważała, że w Polsce nie ma tego problemu.

Mówiąc mężczyzna ja mam na myśli osobnika rodzaju męskiego, który jest dorosły. Bo nie dorosły to jest chłopiec. – powiedziała Joanna Teglund – Osoba odpowiedzialna za siebie, za swoje własne życie. odpowiedzialna za swoją rodzinę, za społeczność w której żyje. W pracy, w domu, sąsiadów, swoją dalszą rodzinę. No i odpowiedzialna za kraj, w którym żyje. Odpowiedzialna za Polskę – zakończyła.

Joanna Teglund przyznaje jednak, że po powrocie do kraju czekało ją rozczarowanie postawą polskich mężczyzn. Ma ona być w dużej mierze nieodstająca od zniewieściałości mężczyzn zachodniej Europy.

Jak idą jakieś trudności to Piotruś Pan ucieka. Jak zaczynają się trudności w relacji z kobietą no to Piotruś Pan biegnie do innej – powiedziała Pani Joanna na temat pewnego typu mężczyzn, którzy nie radzą sobie z odpowiedzialnością w życiu i żyją wizją ciągłej zabawy.

Pani Joanna wyróżniła dwie negatywne postawy wśród mężczyzn – Piotrusia Pana w życiu codziennym i małego Kazia w polityce. Piotruś Pan jest nieodpowiedzialny, ucieka od problemów życia w przyjemności i traktuje kobiety przedmiotowo. Joanna Teglund apelowała, że problem braku dojrzałości wśród Polek i Polaków to jest efekt zapaści cywilizacyjnej.

Żeby nasza cywilizacja przetrwała to my musimy zacząć dorastać. Musimy zacząć rodzić dzieci! – stanowczo zaznaczyła Joanna Teglund.

Całość rozmowy można zobaczyć w nagraniu poniżej, zapraszamy:

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY