Braun: daniem głównym ma być Polska

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Dzisiejszym gościem redaktora Michała Murgrabi w Mediach Narodowych był Grzegorz Braun.Tematem komentarza Mediów Narodowych był dostęp do broni, oraz ACTA 2.

Grzegorz Braun przypomniał, że w Polsce były zawsze wielkie tradycje posiadania broni. Za przykład podał tutaj choćby realia trylogii Sienkiewicza, który pieczołowicie odwzorowywał dawne czasy.

Zadbajmy o bezpieczeństwo publiczne, wewnętrzne i o bezpieczeństwo narodowe. Ale elementem tej dbałości musi być zaprzestanie utrudnień, reglamentacji dostępu do broni palnej. A z tym mamy do czynienia na poziomie państwowym mamy tutaj pełną obstrukcję. I to taką obstrukcję do której się dorabia teorie – powiedział Grzegorz Braun.

Polityk ‘Konfederacji KORWiN Braun Liroy Narodowcy’ przypomniał, że naród Polski jest jednym z najbardziej rozbrojonych narodów na całym globie. Dodał, że wszyscy nasi sąsiedzi mają wyższe wskaźniki posiadania broni na jednego mieszkańca.

Słabyś, zmacznyś i w lesie. Tak powiedziało dwóch wilków do jagnięcia w tej bajce – powiedział Grzegorz Braun o roszczeniach żydowskich wobec Bośni i Hercegowiny. – To międzynarodowe konsorcjum, lobby, szantażystów wyszukuje sobie kolejne ofiary. Nie bójmy się użyć tego słowa… Z tym, że trzeba powiedzieć, że Polska tutaj jest najgrubszym, najsmaczniejszym kąskiem. I z całą sympatią i szacunkiem dla Bośniaków, czy innych Bałtów oni tutaj są na przystawkę. A danym głównym ma być Polska. – powiedział Grzegorz Braun, chwaląc tym samym akcje zbiórki podpisów w sprawie Ustawy 447.

Całość nagrania można znaleźć poniżej, zapraszamy:

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY