Beata Szydło prowadziła rozmowy z przedstawicielami strajkujących nauczycieli

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ fot. wikimedia commons

Była premier Beata Szydło według informacji uzyskanych przez dziennikarzy RMF FM, miała przejąć przewodnictwo podczas prowadzonych rozmów pomiędzy rządem, a przedstawicielami związku nauczycieli. Minister edukacji usunęła się w cień.

Z nieoficjalnych przecieków reporterów RMF FM, Beata Szydło prowadziła negocjacje z strajkującymi nauczycielami zamiast minister edukacji Anny Zalewskiej.

Jak ustalono, Anna Zalewska wpływała swoją osobą negatywnie na tok negocjacji, ze względu na swojej wcześniejsze wypowiedzi w sprawie strajku w mediach. Związkowcy nie są przychylni do rozmów z minister edukacji.

Czytaj więcej: Niepokojące zachowanie papieża Franciszka. [NAGRANIE]

Ze względu na napiętą sytuację podczas rozmów pomiędzy stronami, była premier Beata Szydło przejęła prowadzenie negocjacji co uspokoiło nastroje. Przez kilka godzin dyskutowano nad szczegółami nie rzucając między sobą oskarżeń.

Kolejna runda negocjacji zaplanowana jest na poniedziałek, które poprowadzi również Szydło – informują dziennikarze.

Prowadzone przez 4 godziny negocjacje w centrum Dialog zakończyły się fiaskiem co potwierdził prezes ZNP Sławomir Broniarz – “Dalecy jesteśmy od tego, żeby to w ogóle trąciło jakimkolwiek kompromisem”.

rmf24

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY