Bąkiewicz: “PiS finansuje antypolską propagandę na świecie” [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Robert Bąkiewicz, prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości był gościem Telewizji wPolsce. O roszczeniach żydowskich, ustawie 447 i relacjach na linii Polska-USA rozmawiał z Edytą Hołdyńską.

“Jasno wynika, że strona amerykańska angażuje się w proces roszczeń żydowskich i ustawy 447. I to w pełni. Sprawa wydaje się bardzo trudna i państwo polskie powinno podjąć działania, aby te roszczenia nie były wobec nas wyciągane, my byliśmy również ofiarą tego systemu” – podkreśla Bąkiewicz.

https://twitter.com/wPolscepl/status/1110541238162329602

Redaktor Naczelny Mediów Narodowych zauważył, że roszczeń domagają się organizacje żydowskie, natomiast nie osoby, które bezpośrednio ucierpiały.

“Trzeba powiedzieć o tym, że państwo polskie i rząd Prawa i Sprawiedliwości finansuje antypolską propagandę na świecie. To coś niewyobrażalnego, żeby partia, która weszła do Sejmu na hasłach patriotycznych finansowała Grossa czy Engelking” – ostro stwierdził szef Marszu Niepodległości.

Przypominamy, że Stowarzyszenie Marsz Niepodległości pod koniec lutego rozpoczęło kampanię #NieDlaRoszczeń odnoszącą się do uchwalonej przez Senat USA ustawy o restytucji mienia. Od kilku tygodni zbierane są podpisy pod listem do Donalda Trumpa i organizowana jest szeroka akcja informacyjna.

W ramach kampanii od trzech tygodni zbierane są podpisy pod listem do prezydenta USA Donalda Trumpa z żądaniem uchylenia ustawy 447 – JUST.

CZĘŚĆ 1:

CZĘŚĆ 2:

CZĘŚĆ 3:

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY