Izraelscy żołnierze dla lepszych morale mogą gwałcić arabskie kobiety

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ TT/@cjwerleman

Szef wojskowych rabinów Armii Izraela Eyal Karim kilka lat temu powiedział w jednym z wywiadów, iż Tora dopuszcza do stosunków płciowych z gojami. Izraelscy żołnierze mogą tym samym gwałcić arabskie kobiety w czasie wojny.

Eyal Karim powiedział wówczas – “Chociaż stosunek z gojką jest bardzo poważny to jednak pod pewnymi warunkami dozwolony w czasie wojny. Izraelscy żołnierze ze względu na pewne trudności mogą z tego prawa skorzystać”.

Czytaj więcej: Ardanowski o cenach żywności: Żadnego Armageddonu nie będzie

“Tora pozwala żołnierzom zaspokoić popęd seksualny w czasie wojny, aby zapewnić sukces całego kolektywu” – podkreślał dalej Rabin Karim.

Wojskowy rzecznik zaprzecza

Rzecznik izraelskiej armii zaprzeczał tym słowom – “Rabin Karim nigdy nie powiedział, nie napisał ani nawet nie pomyślał, że izraelskiemu żołnierzowi wolno skrzywdzić seksualnie kobietę w czasie wojny”.

Liderka socjaldemokratycznej partii Merec Zehava Galon powiedziała wtedy o Karimie – “Nie nadaje się jako rabiniczny autorytet w armii, której służą dziesiątki tysięcy kobiet. Nie nadaje się do reprezentowania moralności żydowskiej”.

https://medianarodowe.com/trump-znow-za-izraelem-nadszedl-czas-by-uznac-ze-wzgorza-golan-naleza-do-izraela/

Użytkownicy portalu Wykop podzielili się informacjami między sobą przypominając społeczności o dawnej skandalicznej sprawie z udziałem obecnego szefa wojskowych rabinów Eyala Karima.

Internauci są zbulwersowani słowami wojskowego rabina. Piszą m.in. “Talmud i Islam niewiele się od siebie różnią”, “Hipokryzja wieje z tego kraju z daleka”.

wykop/mintpresnews

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY