Piątkomania trwa w najlepsze. Lewandowski: “Wychodzi mu wszystko”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Po wczorajszym meczu Austria-Polska “Piątkomania” trwa w najlepsze! Nasz napastnik zdobył zwycięską bramkę w spotkaniu z Austrią, co wprawiło w euforię wszystkich polskich kibiców.

Piątek strzelił gola w 68. minucie spotkania. Warto zaznaczyć, że nasz napastnik mecz rozpoczął na ławce rezerwowej, a na boisku pojawił się zaledwie dziesięć minut wcześniej przed strzeleniem gola.

https://twitter.com/WorldACMilan/status/1108849372379430917

“Piątkomania trwa w najlepsze” – zaznaczył profil Łączy nas piłka. Piłkarz tuż po spotkaniu wyszedł do swoich kibiców, którzy entuzjastycznie krzyczeli słynne już “Pio, Pio, Pio” oraz “Pum, Pum, Pum”.

Słów pochwały nie szczędzi Piątkowi także Robert Lewandowski, który wprost przyznaje: “Wychodzi mu wszystko i gdyśmy strzelili drugą bramkę po jego sytuacji, to już w ogóle byłoby super. Ważne jest to, że Krzysiek strzelił bramkę, która dała nam zwycięstwo, ale wydaje mi się, że równie ważne jest to, jak chłopaki zagrali w defensywie, jak krótko trzymali przeciwnika i jak do niego doskakiwali” – zaznacza snajper.

Przypominamy, że Piątek jeszcze do niedawna gracz włoskiej Genui został oficjalnie zawodnikiem legendy włoskiej piłki, czyli AC Milan. Według nieoficjalnych informacji dotychczasowy klub Polaka – CFC Genoa zainkasował za transfer 35 milionów euro. Kontrakt ma obowiązywać do 30 czerwca 2023 roku.

onet
Dodano w Bez kategorii

POLECAMY