USA: Drag queen skazany za pedofilię pracował z dziećmi!

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ fot. flickr

W Houston w stanie Teksas odbyły się “lekcje” dla dzieci z udziałem tzw. drag queen, który określa się jako “Tatiana Mala Nina”. Okazało się, że prowadzący “Drag Queen Storytime” – tak nazywało się to wydarzenie – był wcześniej skazany za napaść seksualną na 8-latka. Przeszłość przestępcy odkryła grupa rodziców z Houston.

W jednej z miejskich bibliotek w Houston w Texasie odbyły się zajęcia dla dzieci zatytułowane “Drag Queen Storytime”. Grupa rodziców z Houston Mass Resistance, która od samego początku była przeciwna takim pomysłom, przeprowadziła śledztwo. Odkryli, że prowadzący zajęcia 32-letni Albert Gaze był skazany w 2008 r. za pedofilię.

Czytaj również: Szef szkockiej siatki LGBT okazał się być okrutnym pedofilem

“Władze biblioteki zawiodły podczas sprawdzania przeszłości (podejrzanego), pomimo odpowiednich wytycznych oraz ostrzeżeń ze strony MassResistance” – możemy przeczytać w oświadczeniu rodziców.

“Gdyby władze biblioteki przeprowadziły proces rekrutacyjny w sposób staranny, być może zastanowiłyby się nad tym, czy dopuszczenie do zajęć z dziećmi ważącego 90 kg i mierzącego 180 cm wzrostu przestępce seksualnego jest dobrym pomysłem” – mówiła dziennikarzom Tracy Shannon, wiceprezes Houston MassResistance.

Źródło: pch24.pl

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY