Salvini: “Dopóki żyję będę bronił prawa dziecka do posiadania mamy i taty”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Matteo Salvini dosadnie o lewicowym kształcie rodziny: “Ale póki żyję będę bronił prawa każdego dziecka do posiadania mamy i taty. Idea brzucha do wynajęcia mnie brzydzi” – mówi wicepremier Włoch.

“Państwo nie powinno wchodzić do sypialni, nikt nie powinien być dyskryminowany z powodu swych wyborów uczuciowych. Ale póki żyję będę bronił prawa każdego dziecka do posiadania mamy i taty. Idea brzucha do wynajęcia mnie brzydzi” – podkreśla na konferencji polityk.

https://twitter.com/delestoile/status/1107911058545668096

Wicepremier znany jest ze swoich antyimigranckich i prorodzinnych wypowiedzi. Jak zaznacza polityk – dla niego najważniejsza jest włoska rodzina. Podkreśla również swój zdecydowany sprzeciw dla polityki otwartych granic. Zapowiedział m.in. zdecydowane zaostrzenie polityki wobec nielegalnych imigrantów.

Czytaj również: Salvini: Polska i Włochy będą bohaterami nowej wiosny europejskiej

Działalność polityka jest zauważana w mediach społecznościowych. Salvini jest teraz najpopularniejszym europejskim politykiem na Facebooku – zostawił za sobą takich polityków jak Angelę Merkel czy Emmanuela Macrona.

Polityk jest w ciągłym kontakcie z wyborcami nie tylko na Facebooku, ale też na Twitterze czy Instagramie. Informuje o inicjatywach publicznych, prowadzonej polityce i życiu codziennym.

Komunikacja społeczna Salviniego wyróżnia się na tle innych europejskich przywódców na rzecz o wiele bardziej osobistego podejścia i ciągłej kampanii. Salvini nie boi się wstawiać swoich prywatnych zdjęć czy nagrywać codzienne życie.

twitter/medianarodowe
Dodano w Bez kategorii

POLECAMY