Homoindoktrynacja we Francji – trwa deprawacja małych dzieci podczas “Queer for Kids”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Trwa homo tydzień we Francji. Paryscy transwestyci spotkali się z przedszkolakami, aby uczyć ich o “różnorodności”. To spotkanie zboczeńców z małymi dziećmi – komentują twitterowicze.

Tak wyglądała impreza Queer for Kids w bibliotece publicznej w ramach homo-tygodnia w Paryżu. Spotkanie dzieci i transwestytów – informuje na Twitterze Adam Gwiazda.

https://twitter.com/delestoile/status/1107913895824539648

Tego typu spotkania organizowane są w całej Francji. Nie jest tajemnicą, że Unia Europejska na czele z Francją wspiera promocję gender i ruchu LGBT. Parlament Europejski narzuca akceptację ideologii gender oraz zwraca szczególną uwagę na promocję ruchu LGBT uderzając jednocześnie w tożsamość małżeństwa i rodziny.

Podobne wydarzenia próbuje się organizować również w Polsce. Organizowana przez Kampanię Przeciw Homofobii w 211 polskich szkołach akcja promocyjna homoseksualizmu „Tęczowy Piątek” poniosła jednak wiele porażek.

“Zorganizuj Tęczowy Piątek w swojej szkole” to sztandarowe hasło inicjatywy przeprowadzanej przez Kampanię Przeciw Homofobii. W jej myśl każdy nauczyciel, rodzic a nawet uczeń może zorganizować w swojej szkole wydarzenie będące w istocie promocją dewiacji.

Głośno jest również o niedawno podpisanej przez Trzaskowskiego Deklaracji LGBT+. Zamieszczone są tam m.in. takie postulaty jak reaktywacja hostelu interwencyjnego dla osób LGBT+, wprowadzenie do szkół tzw. latarników (pedagogów, którzy mieliby monitorować sytuację uczniów) oraz wprowadzenie „nowoczesnej” edukacji seksualnej do szkół.

Czytaj także: Wszechpolacy protestują przeciwko próbie homoindoktrynacji dzieci

Wczoraj odbył się warszawski protest rodziców, którzy są przeciwni deklaracji LGBT+. “Tak dla rodziny! Nie dla destrukcji!”, “Ręce precz od naszych dzieci” – takie hasła można usłyszeć z ust skandujących rodziców.

medianarodowe/twitter
Dodano w Bez kategorii

POLECAMY