REKLAMA

Warszawscy rodzice przeciwko LGBT+: „Ręce precz od naszych dzieci!”

REKLAMA

Dzisiaj odbył się warszawski protest rodziców, którzy są przeciwni deklaracji LGBT+. „Tak dla rodziny! Nie dla destrukcji!”, „Ręce precz od naszych dzieci” – takie hasła można usłyszeć z ust skandujących rodziców.

Na manifestacji było kilkaset rodziców, którzy zdecydowanie opowiadają się za tradycyjnym podziałem rodziny i przeciwko deklaracji podpisanej przez prezydenta Trzaskowskiego.

https://twitter.com/jacorf/status/1107661372014448640

„Chcemy normalnej szkoły” – nawoływało podczas manifestacji Centrum Życia i Rodziny – organizator wydarzenia. Protest rozpoczął się o godz. 16:00 pod stołecznym ratuszem przy pl. Bankowym.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Rostowski chce ujawnienia gejów w PiS: „Środowisko LGBT powinno się zastanowić nad przerwaniem zmowy milczenia”

Po domaganiu się od szkół wprowadzenia indoktrynujących zajęć na temat tzw. mowy nienawiści, kolejnym kontrowersyjnym działaniem prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego jest podpisanie „Karty LGBT +”.

W Karcie są zamieszczone m.in. takie postulaty jak reaktywacja hostelu interwencyjnego dla osób LGBT+, wprowadzenie do szkół tzw. latarników (pedagogów, którzy mieliby monitorować sytuację uczniów) oraz wprowadzenie „nowoczesnej” edukacji seksualnej do szkół.

W Internecie dostępna jest przygotowana przez Ordo Iuris petycja do prezydenta Warszawy z apelem o wycofanie podpisu pod Kartą.

https://twitter.com/CWIdZiR/status/1107659221900890112

REKLAMA

Komentarze