Szef szkockiej siatki LGBT okazał się być okrutnym pedofilem

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ fot. panoramakatowic.pl

Szef finansowanej przez państwo organizacji LGBT Youth Scotland, James Rennie został aresztowany wraz z innymi działaczami przez szkocką policję. Pokazywał znajomym zdjęcia z gwałtu na niemowlęciu.

W Edynburgu doszło do sprawnego zatrzymania podejrzanych o pedofilię osób o homoseksualnych skłonnościach. Wśród nich był szef szkockiej organizacji LGBT Youth Scotland.

Rozpracowywano siatkę pedofilską, która tworzyło 70 Brytyjczyków i 140 mężczyzn z innych krajów. Za pomocą Internetu przekazywali między sobą materiały wideo oraz zdjęcia ze swoich aktów seksualnych na nieletnich.

Policja przejęła podczas akcji około 125 tysięcy fotografii przedstawiających pornografię dziecięcą.

Znany gej na czele siatki pedofilskiej

Jeden z najbardziej znanych szkockich homoseksualistów James Rennie, szef LGBT Youth Scotland został został skazany przez sąd w Edynburgu na dożywocie. Dostawał on wsparcie finansowe od rządu w wysokości 40 tysięcy funtów rocznie.

Był on zwolennikiem wprowadzania do szkockich szkół lekcji o homoseksualizmie oraz domagał się praw adopcyjnych dla par jednopłciowych.

Czytaj więcej: Premiera filmu Jarosława Mańki: „Rewolucja totalnej wolności”

Został on skazany za gwałt i molestowanie małego synka swoich przyjaciół podczas opiekowania się nim, na dożywocie.

Nagrywał on filmiki z gwałtów na niemowlęciu oraz robił zdjęcia. Podczas rozmów telefonicznych ze znajomymi pozwalał im się przysłuchiwać jego gwałtom.

Do stosunków na niemowlęciu dochodziło, praktycznie od jego urodzenia do osiągnięcia wieku 4 lat.

Matka dziecka w w rozpaczy

Matka dziecka oglądała materiały z gwałtów podczas rozprawy sądowej – “To co się stało, wpłynie na całe życie mojego dziecka”.

“Rennie był naszym bliskim przyjacielem przez 15 lat. Trudno znaleźć słowa na opisanie tego, co czujemy” – wyznała matka.

https://medianarodowe.com/lgbt-kuratorzy-oswiata/

Śledczy ustalili, że w precedensie brała udział jeszcze jedna osoba zarażona wirusem HIV. U Neila Strachana znaleźli oni zdjęcia z gwałtu na innym 18 miesięcznym dziecku.

Szkocki sędzia wyjawił – “To, co zobaczyliśmy, jest odrażające. Zszokowałoby każdego normalnego człowieka”.

Homo-aktywiści bronią swoje przekonania

Aktywiści różnych organizacji LGBT odżegnują się od związku pedofilii z homoseksualizmem – “Każdy, kto uważa, że taki związek istnieje, jest debilem. To był zbieg okoliczności” – powiedziała aktywistka z czołowej organizacji w Glasgow.

Eksperci są w tej sprawie podzieleni. Dla “Rzeczypospolitej” wypowiedziała się brytyjska specjalistka ds. wychowywania dzieci Lynette Burrows –

“Kilka lat temu, gdy jeszcze nie był to temat tabu, policja udostępniła statystki dotyczące molestowania dzieci. W zależności od regionu od 23 do 43 procent tych przestępstw było sprawką gejów. Zważywszy, że stanowią oni 1, góra 2 procent społeczeństwa, mamy do czynienia z wielką nadreprezentacją”

Dodała również – “Gdy wypowiadam się w BBC, zabraniają mi mówić o tym niewygodnym fakcie. Niestety, prawda jest taka, że wielu gejów czuje pociąg do małych chłopców”. 

Z kolei prof. Donald Grubin, specjalista ds. zachowań seksualnych powiedział – “Tak jak występuje pedofilia o podłożu homoseksualnym, tak samo występuje pedofilia heteroseksualna. To zjawiska równorzędne i bardzo podobne. Ludzie, którzy mówią, że każdy gej to pedofil, są homofobami”.

rzeczpospolita

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY