Chrońmy dzieci przed chorą pseudo-edukacją! Fundacja Pro – Prawo do Życia przygotowała oświadczenie

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

W celu ochrony dzieci uczęszczających do warszawskich szkół, Fundacja Pro – Prawo do Życia przygotowała specjalne oświadczenie dla rodziców. Zachęca wszystkich, którzy nie chcą, aby ich pociechy były indoktrynowane według tzw. “Standardów WHO” do składania go u dyrektorów szkół i przedszkoli.

W odpowiedzi na podpisaną przez prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego deklarację LGBT, działacze Fundacji Pro – Prawo do Życia przygotowali pismo, mające na celu chronić dzieci przed szkodliwymi treściami. Co może wywołać szczególne oburzenie, włodarze m.st. Warszawy planują wprowadzenie skandalicznych lekcji również do przedszkoli. Według założeń WHO, 4-letnie dzieci mają uczyć się o masturbacji, 6-letnie o wyrażaniu zgody na seks, a z kolei 9 latkom będzie się mówić o pierwszych doświadczeniach seksualnych.

Czytaj również: [OPINIA] Wrzesień: „Cześć! To ja. Rewolucja komunistyczna. Miło mi Cię zniewolić!”

Jak dobrze wiemy, podobne próby deprawowania dzieci mają miejsce również w innych miastach w Polsce. Chociażby w Gdańsku, gdzie w ubiegłym roku Rada miasta przyjęła tzw. Model na rzecz Równego Traktowania.

Oświadczenie przygotowane przez Fundację umożliwi rodzicom zwolnienie zawczasu swoich dzieci ze wszelkiej maści zajęć, warsztatów i pogadanek związanych z ideologią LGBT. Dodatkowo, szkoły będą zobowiązane do informowania z wyprzedzeniem o wszystkich tego typu lekcjach – co da rodzicom czas na reakcję.

Poniżej zamieszczamy link do wzoru oświadczenia:

stoppedofilii.pl/oswiadczenie

Źródło: stopaborcji.pl

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY