“Nie dla Jacka Władysława Bartyzela”: Robert Winnicki [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Gościem Mediów Narodowych był poseł Robert Winnicki. Prezes Ruchu Narodowego jasno zadeklarował sprzeciw wobec kandydatury wobec działacza FdR. “Jacek W. Bartyzel musi odbyć pokutę” – stwierdził polityk.

W rozmowie przeprowadzonej przez redaktora Michała Jelonka, Prezes RN mówił o promocji przez media publiczne homoseksualizm i konsumpcjonizm oraz także, że Jacek W. Bartyzel musi przebyć drogę pokuty by uzyskać zaufanie.

“W mediach publicznych promowani są lewacy. Mówiłem im z mównicy sejmowej, że kreują nowego Palikota. Promowany jest typ konsumpcjonizmu i pro-gejowskiej propagandy”

– mówił Robert Winnicki.

Odniósł się także do procesu dołączenia środowiska Posła Marka Jakubiaka – “Pierwsze zaproszenie dla Jakubiaka było już w grudniu, gdy zawiązywała się koalicja RN i Partii Wolność”.

“W najbliższych dniach ogłosimy przyłączenie się kolejnego środowiska patriotycznego. Cieszymy się z udanych rozmów”

Robert Winnicki nie zdradził o kogo chodzi, lecz stwierdził, że jest mnóstwo patriotycznych osób na polskiej scenie politycznej.

Poseł odniósł się także do tematu czy Jacek W. Bartyzel i Marian Kowalski mieliby szansę na miejsce na listach Konfederacji w najbliższym czasie.

“Narodowcom przeszkadza przeszłość Jacka Bartyzela, dlatego postawiliśmy weto wobec jego kandydatury”

“Cieszymy się, że Jacek odcina się od swojej przeszłości. Widzimy pewne symptomy nawrócenia. Jednak potrzeba czasu i nabycie pewności czy rzeczywiście jest już po jasnej stronie mocy”

Dodał także – “Podobny proces musi przebyć Marian Kowalski. Muszą odbyć odpowiednia drogę. Nie wykluczamy nikogo z prawej strony”.

Materiał wideo z rozmowy można obejrzeć poniżej:

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY