Wielki “Marsz Suwerenności” 1 maja w Warszawie [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

1 maja w Warszawie odbędzie się wielki “Marsz Suwerenności” organizowany przez Młodzież Wszechpolską, Stowarzyszenie Marsz Niepodległości i Konfederację.

“1 maja mija 15. rocznica “anschlussu” Polski, mimo że 24 proc. Polaków tego nie chciało. Chcemy tego dnia zorganizować wielki “Marsz Suwerenności” – mówił na konferencji prasowej Janusz Korwin-Mikke.

“To będzie dzień wolnych ludzi, polskich patriotów, którzy kochają Polskę, rodzinę i nie zgadzają się na dyktat unijnych oligarchów” – zaprasza na wydarzenie Tomasz Kalinowski. “Dołączamy do zaproszenia na Marsz Suwerenności” – mówił natomiast Ziemowit Przebitkowski.

Na konferencji obecni byli przedstawiciele Stowarzyszenia Marsz Niepodległości, prezes Młodzieży Wszechpolskiej Ziemowit Przebitkowski, działacze Ruchu Narodowego, Wolności, Kaja Godek, czy prezes stowarzyszenia Skuteczni – Maciej Maciejowski.

“Miała być wolność gospodarcza i niezależność państw narodowych w prawodawstwie dot. ochrony życia. Jest przeregulowana gospodarka i polityczna presja na aborcję i LGBT. Dość!” – podkreśla Kaja Godek na Twitterze i zachęca do udziału w marszu.

https://twitter.com/kalinowski__/status/1105052553165881347

ZOBACZ TAKŻE: Konfederacja KORWIN Braun Liroy Narodowcy łączy siły! [WIDEO]

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY