Godek: Homolobby mnie pozywa [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Dzisiejszym gościem Mediów Narodowych była działaczka pro-life oraz jeden z liderów Konfederacji Kaja Godek. W programie powiedziała, że aktywiści LGBT złożyli jej pozew sądowy.

Kaja Godek wyznała, że w październiku ubiegłego roku do sądu trafił pozew, natomiast w grudniu otrzymała go osobiście – “Pozew najpierw trafił w październiku do sądu oraz Gazety Wyborczej i kilku innych lewicujących mediów, natomiast w grudniu trafił w moje ręce”.

Czytaj więcej:  Policja udostępnia zdjęcia ojca porwanej 3-latki [ZDJĘCIA]

“Pozwało mnie 16-stu aktywistów LGBT za użycie słowa “zboczony” w stacji Polsat News. Mimo, że nie padło żadne imię powodów to poczuli się oni dotknięci” – dodała działaczka pro-life.

“Zjednoczona Prawica posiadając wszelkie możliwe środki do walki z homo-propagandą, poza mówieniem nie robi nic w tym kierunku”

Powiedziała Kaja Godek, zarzucając obecnemu rządowi bierność w stosunku do obrony dzieci i młodzieży przed szkodliwą edukacją seksualną kierowaną przez homo-lobby.

“Warszawiacy woleliby ratusz sprawnie zarządzający miastem niż Prezydenta skupiającego się na szerzeniu swojej ideologii. Przykładem jest metro. Nie buduje się go kilkanaście lat. W innych krajach trwa to znacznie krócej”

Mówiła w dalszym ciągu programu Mediów Narodowych Kaja Godek, uskarżając się na słabe zarządzenie miastem przez obecne władze.

Cały wywiad dostępny w materiale poniżej. Zachęcamy do lajkowania i subskrybowania kanału Mediów Narodowych:

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY