Pruszkowski radny POKO, Edgar Czop, satanistą?

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Ostatnimi czasy w lokalnej prasie i internecie głośniej zrobiło się z powodu niejakiego Edgara Czopa – radnego POKO z Pruszkowa na lata 2018-2023.

Dlaczego?

Propaguje on satanizm, a zdjęcia z tym związane dumnie pokazuje w internecie.

Internauci szybko podchwycili temat. Trudno się dziwić. Przecież sam Edgar Czop niejednokrotnie prezentował się jako godnego zaufania i promującego lewacke ideologie człowieka, któremu daleko do jakichkolwiek skrajności.

A tu proszę, satanizm?

„Czy pan Czop powinien być radnym? Czy osoba eksponująca symbole satanistyczne (odwrócony krzyż), pozująca do krwawych zdjęć oraz używająca wulgaryzmów powinna decydować choćby o edukacji naszych dzieci w Pruszkowie?” – pytaja zszokowani internauci.

„Gdzie szacunek dla mieszkańców, których obowiązak ma reprezentować pan radny z POKO? Panie Edgar Czop, czy nie jest panu zwyczajnie wstyd? Gdzie szacunek i kultura osobista? Gdzie tolerancja dla ludzi o innym światopoglądzie, czyli chrześcijan? Jest mi przykro, że ludzie którzy szczycą się aprobatą dla różnorodności są takimi hipokrytami!” – piszą dalej.

Niestety, pan Edgar postanowił atakować wszystkie osoby, które udostępniły zdjęcie krótkim ostrzeżeniami, choć jak sam twierdzi – nie interesuje go hejt.

Na szczescie w internecie nic nie ginie, a zdjęcia w nim raz upublicznione zawsze da się odnaleźć.

Co więcej, smuci fakt, iż w Pruszkowie zaczyna się tworzyć coś na wzór „układu gdańskiego” – gdzie każdy partyjniak kryje drugiego partyjniaka, a rządzi nie prawo, a kumaterstwo i układziki.

Radna PiS wyszła z inicjatywą wsparcia dla radnego POKO i zaproponowała wspólną walkę w ramie z hejtem i „mową nienawiści”.

https://twitter.com/smuniewskik/status/1103638886427881472?s=21

Facebook.com / Twitter.com


Dodano w Bez kategorii

POLECAMY