Kalinowski o kampanii #NieDlaRoszczeń: “Zgłaszają się ludzie z całej Polski”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Gościem Krzysztofa Lecha Łukszy w internetowej TV wRealu24 był Tomasz Kalinowski ze Stowarzyszenia Marsz Niepodległości, który mówił o trwającej kampanii #NieDlaRoszczeń. Kampania ma uświadomić Polaków o konsekwencjach roszczeń żydowskich wobec Polski. Kalinowski nazwał je “bezprawnymi roszczeniami”.

Kampania społeczna #NieDlaRoszczeń została zainaugurowana przez prezesa Marszu Niepodległości Roberta Bąkiewicza jako odpowiedź na trwającą serię oszczerstw wobec Polski oraz próbę wymuszenia od naszego państwa ponad 300 mld $.

Mobilizacja Polaków przeciw ustawie 447

Kalinowski w studiu wRealu24 ujawnił, że kampania cieszy się dużym zainteresowaniem.

Zgłaszają się do nas ludzie z całej Polski. Zaczęliśmy od Warszawy, ale już mamy chętnych wolontariuszy w Krakowie, Lublinie, na całym Śląsku, na Warmii i Mazurach, w Szczecinie. Będziemy jeździć po Polsce i organizować ludzi

Jak powiedział członek Zarządu Marszu Niepodległości trzeba najpierw zmobilizować wolontariuszy, następnie uświadomić Polaków i naciskać na rząd PiS ws. roszczeń żydowskich.

W ramach kampanii trwa zbiórka podpisów pod listem do Donalda Trumpa z żądaniem uchylenia ustawy 447, która zaleca rządowi USA wspomaganie organizacji żydowskich w odzyskaniu tzw. mienia bezspadkowego.

Organizatorzy uruchomili także mobilne billboardy, które jeżdżą po Polsce.

https://twitter.com/StowMarszN/status/1100035786483875840

Cała rozmowa Tomasza Kalinowskiego z red. Łukszą.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY