Barbara Nowak pod ostrzałem środowisk lewicowych. Atakowana za ochronę dzieci

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Barbara Nowak, Małopolski Kurator Oświaty, za sprzeciw wobec podpisanej przez Rafała Trzaskowskiego Karty LGBT+ i szkodliwej ideologii “postępowych” środowisk, została mocno skrytykowana (co było do przewidzenia) przez lewicowe media, polityków i aktywistów. Radni klubu Nowoczesna domagają się odwołania jej ze stanowiska.

W mediach społecznościowych oraz w wywiadzie dla telewizji TVN, Barbara Nowak skrytykowała skandaliczną deklarację LGBT podpisaną przez prezydenta Warszawy. Wywołało to atak ze strony wszelkiej maści piewców “wolności” i “tolerancji”.

“Nie jest naszym celem kierowanie zainteresowania dzieci w kierunku seksu; nie jest naszym celem seksualizacja dzieci, a wychowanie do życia w rodzinie, bo tak mówi prawo polskie, tak mówi Konstytucja RP, bo tak mówi preambuła do prawa oświatowego” – mówiła kurator.

Czytaj również: Barbara Nowak: LGBT to propagowanie pedofilii

Radni Nowoczesnej chcą, aby Barbara Nowak została odwołana ze stanowiska. Również lewicowe aktywistki wyraziły swój sprzeciw. Liczyły w czwartek na spotkanie z Nowak w kuratorium oświaty. Jak mówiła jedna z ich przedstawicielek, “są oburzone słowami pani kurator”.

Z kolei Stowarzyszenie Obrońców Życia Człowieka apeluje do Minister Zalewskiej o obronę pani Nowak. Wojciech Zięba, prezes stowarzyszenia, podkreślał jak szkodliwe są treści deklaracji LGBT+.

“W ocenie naszych ekspertów wprowadzenie tego modelu edukacji seksualnej w polskich szkołach będzie prowadziło do obniżenia wieku inicjacji seksualnej, zwiększenia odsetka ciąż, a także aborcji wśród nastolatek oraz zwiększenia zachorowalności na choroby przenoszone drogą płciową” – argumentował prezes.

Źródło: RadioMaryja.pl

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY