Brutalne ataki seksualne ze strony muzułmańskich imigrantów w Hiszpanii

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Hiszpańska policja aresztowała imigranta za napaść seksualną w ośrodku dla nieletnich w Palma na Majorce.

Wydarzenia miały miejsce, gdy młody człowiek, uchodźca, pochodzenia marokańskiego, pojawił się zupełnie nagi w ośrodku. Chwycił 24-letnią pracownicę socjalną i wepchną ją do łazienki. Dziewczyna zaczęła krzyczeć i szarpać. Dzięki takiej postawie udało jej się uciec przed napastnikiem.

Gdy policja dowiedziała się o faktach, udała się do ośrodka dla nieletnich i aresztowała uchodźcę za napaść na tle seksualnym.

Niecałe dwa tygodnie później ten sam młody człowiek został aresztowany i potępiony za gro innych przestępstw. Maltretowanie rodziny, nękanie i groźby. Jak to, jednak bywa w liberalnym świecie – obecnie jest wolny i czeka na proces.

W Walencji, z kolei, policja aresztowała 48-letniego mężczyznę za kolejną napaść na tle seksualnym. Napadł on kobietę na parkingu w dzielnicy Abastos.

Opiekun parkingu znalazł na ziemi kobietę, która padała ofiarą ataku. Miała spodnie zdjęte do połowy, błagała o pomoc.

Policja natychmiast udała się na miejsce zdarzenia, aby pomóc ofierze. Okazało się, że tego popołudnia kobieta spotkała mężczyznę, z którym wypiła kilka drinków. Mężczyzna zaproponowała, że ​​zabierze ją do domu samochodem. Kiedy weszli na parking, zaczął dotykać jej piersi i opuszczać spodnie, próbując ją zgwałcić, ale nie udało mu się, gdy stawiała opór. Uciekł gdy zawołała o pomoc.

Funkcjonariusze wszczęli dochodzenie zakończone identyfikacją mężczyzny i jego aresztowaniem. Zatrzymany, narodowości pakistańskiej, został postawiony przed sądem.

voiceofeurope.com

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY