Włącz się w kampanię #NieDlaRoszczeń i zacznij zbierać podpisy

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Ruszyła kampania społeczna organizowana przez Stowarzyszenie Marsz Niepodległości – #NieDlaRoszczeń. Skierowana jest ona przeciwko ustawie 447, która jest podstawą do nacisku na Polskę ws. restytucji mienia pożydowskiego.

– “Celem akcji jest to, żeby jak najwięcej Polaków dowiedziało się o tej absurdalnej ustawie. Media głównego nurtu zamiatają sprawę pod dywan, a politycy chowają głowy w piasek. Musimy reagować!” – skomentował Robert Bąkiewicz, prezes stowarzyszenia.

To my, Polacy musimy wziąć sprawy w swoje ręce i zdecydowanie sprzeciwić się opluwaniu Polski! Musimy dotrzeć do Polaków i uświadomić im stopień zagrożenia oraz naciskać na rząd Prawa i Sprawiedliwości.

Włącz się w akcję!

Na stronie kampanii: ustawa447.pl, w zakładce “zbieraj podpisy” dostępne są karty, które można wydrukować i samodzielnie włączyć się w kampanię i wspólnie walczyć o dobre imię Polski.

Zachęcamy wszystkich do zbierania podpisów pod listem do Prezydenta USA Donalda Trumpa. Pobierajcie list i karty podpisowe, pokażmy wspólnie władzom Stanów Zjednoczonych Ameryki, że nie pozwolimy na naciski polityczne w celu wyłudzenia naszych pieniędzy.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY