Homoseksualizm i transpłciowość – tego będą uczyć się dzieci w Wielkiej Brytanii

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

W Brytyjskich szkołach dzieci w wieku 5 lat będą uczyć się o homoseksualizmie i zagadnieniu trans płciowości. Co więcej, rezygnacja z tych zajęć jest nielegalna!

The Sunday Times informuje, że nowy program nauczania został sfinalizowany po sześciomiesięcznych konsultacjach z Departamentem Edukacji. Zostanie wprowadzony w brytyjskich szkołach od roku szkolnego 2020-21, więc całkiem wkrótce.

Rząd UK ma ogłosić plany wprowadzenia lekcji na temat homoseksualizmu i trans-gender dla uczniów szkół podstawowych. Pomimo oficjalnej petycji przeciwko ruchowi, podpisanej przez ponad 100 000 osób!

Program obejmie uczniów w wieku od 5 lat. Rodzicom zabrania się wypisywania dzieci z tego typu “przedmiotów’. Oznaczać to będzie, że ​​w zajęciach tego typu uczestniczyć będą uczniowie każdego dnia.

Zagadnienia omawiane podczas karygodnych lekcji, wymienionych w aktualnych propozycjach programu nauczania, będą zawierać: “kiedy jest w porządku, aby ktoś mnie dotykał?” – dla 5-latków.

“Dlaczego wszyscy jesteśmy różni? Czy jest w porządku, gdy jestem inny?” dla dzieci wieku siedmiu lat.

W wieku 11 lat dzieci będą dyskutować na temat: “jaka jest różnica między transwestytą a transseksualistą?”

A do 16-tego nauczą się “jak ujawnić pozytywny status HIV partnerowi seksualnemu, rodzinie i przyjaciołom”.

Wśród materiałów dydaktycznych dla dzieci ze szkół podstawowych, które są obecnie badane w szkole muzułmańskiej głównie w Birmingham, są “Tango Makes Three”. Jest to książka o dwóch homoseksualnych pingwinach, które wychowują jajko pobrane z innej rodziny. Dodatkowo: “My Princess Boy”, która mówi o ciemnoskórym dziecku, które uwielbia się przebierać.

Kolejne cele tego programu obejmują kształcenie studentów w kwestiach, które stały się bardziej powszechne w Wielkiej Brytanii w ciągu ostatnich dwóch dekad. Co więcej, okaleczanie żeńskich narządów płciowych, seks, pornografia, zemsta i potencjalna nierównowaga sił między płciami w związkach.

voiceofeurope.com

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY