PiS boi się kampanii #NieDlaRoszczeń? “Wizyty tajniaków, presja ABW, przesłuchania”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

PiS obawia się kampanii #NieDlaRoszczeń? Szef Marszu Niepodległości informuje, że służby od kilku tygodni interesują się działalnością narodowców. Internauci komentują: “Obawiam się, że takich “akcji” będzie więcej”.

Robert Bąkiewicz wylicza, że w ciągu kilku tygodni narodowcy doświadczyli nie tylko legitymowania podczas konferencji prasowych Stowarzyszenia Marsz Niepodległości, ale także najścia policjantów w cywilu do siedziby SMN, presji Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego czy telefonów od śledczych.

Czytaj także: Ofensywa Polaków! Marsz Niepodległości kieruje list do Trumpa: “Żądamy uchylenia ustawy 447”

Czy chodzi o #NieDlaRoszczeń? – pyta Bąkiewicz na Twitterze. Kilka dnia temu do siedziby Marszu Niepodległości niespodziewanie przybyła Polska Policja związku z kampanią informacyjną organizowaną przez stowarzyszenie.

Sprawę na bieżąco komentował poseł Winnicki, który oburzony całą sytuacją powiedział – Dzisiaj ten rząd zaniepokojony jest, że ktoś o tej ustawie informuje w Polsce. Marsz Niepodległości jest na celowniku przez szerzenie informacji o niej.

Przypominamy, że dzięki ustawie władze mogą wywierać na Polskę naciski, by oddała ona żydom rzekome mienie spadkowe warte 65 mld dolarów oraz obliguje nasz kraj do spłaty 300 mld dolarów w postaci restytucji majątku.

Dzisiaj została zainaugurowana na konferencji prasowej kampania społeczna #NieDlaRoszczeń w ramach, której w Polskę wyjadą mobilne billboardy. Zapowiedziano także akcje zbierania podpisów pod listem do Donalda Trumpa z żądaniem uchylenia ustawy JUST/447.

Zachęcamy do wzięcia udziału w ogólnopolskiej akcji i przeciwstawieniu się bezprawnym pretensjom pewnej grupy poprzez rozwieszanie plakatów informacyjnych.

Link do pobrania plakatu

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY