Ruszyła kampania społeczna #NieDlaRoszczeń [ZOBACZ SPOT]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Marsz Niepodległości ruszył z kampanią społeczną #NieDlaRoszczeń skierowaną przeciwko ustawie 447, która według organizatorów jest podstawą do nacisku na Polskę ws. restytucji mienia pożydowskiego.

Kampania społeczna #NieDlaRoszczeń

Robert Bąkiewicz prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości tak wypowiedział się o tej kampanii:

Celem akcji jest to, żeby jak najwięcej Polaków dowiedziało się o tej absurdalnej ustawie. Media głównego nurtu zamiatają sprawę pod dywan, a politycy chowają głowy w piasek. Musimy reagować

Stowarzyszenie opublikowało w niedzielę wieczorem spot inaugurujący kampanię społeczną.

W spocie możemy zobaczyć m.in. cytaty Sekretarza Stanu USA, Mike’a Pompeo, który w Warszawie ponaglał Polskę do spłaty bezpodstawnych roszczeń majątkowych dla organizacji żydowskich

Zgodnie z ustawą 447 władze Stanów Zjednoczonych mogą wywierać wpływ na Polskę, by ta oddała Żydom mienie spadkowe o wartości 65 mld dolarów oraz zapłacić 300 mld dolarów w ramach restytucji majątku.

Wejdź na stronę www kampanii #NieDlaRoszczeń

Jak piszą na stronie organizatorzy:

Stany Zjednoczone w maju 2018 roku uchwaliły tzw. Ustawę 447 przez którą Polska będzie musiała oddać organizacjom żydowskim 300 mld $. To równowartość trzech rocznych budżetów naszego państwa. Polski rząd nie widzi zagrożenia, więc to my, Polacy musimy wziąć sprawy we własne ręce. Dlatego jako Stowarzyszenie Marsz Niepodległości rozpoczęliśmy kampanię #NieDlaRoszczeń. Musimy dotrzeć do Polaków i uświadomić im stopień zagrożenia oraz naciskać na rząd Prawa i Sprawiedliwości.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY