Najnowszy spot Grzegorza Brauna! Jest o Niemcach, Żydach i… Arce Gdynia

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Grzegorz Braun wypuścił nowy spot wyborczy, który robi wrażenie! – Obronię Gdańsk przed eurokomuną i inwazją imigrantów. Nie będą Niemcy i Żydzi uczyć nas historii, nie będą zboczeńcy wychowywać naszych dzieci – zapowiada Braun.

Już 3 marca w Gdańsku odbędą się wybory uzupełniające na urząd Prezydenta Gdańska, po tym jak podczas finału WOŚP w Styczniu zamordowany został Paweł Adamowicz. Jednym z kandydatów jest Grzegorz Braun – lider Koalicji Propolskiej w wyborach do Unioparlamentu.

Nowy spot Grzegorza Brauna

– Obronię Gdańsk przed eurokomuną i inwazją imigrantów. Nie będą Niemcy i Żydzi uczyć nas historii, nie będą zboczeńcy wychowywać naszych dzieci – zaczyna swój spot Grzegorz Braun.

– Rozliczę Układ Gdański. Miasto dla mieszkańców, nie tylko dla obcych spekulantów i deweloperów, jeżeli ulgi i ułatwienia to dla lokalnych pracodawców i pracowników – mówi kandydat na Prezydenta Gdańska.

Czytaj więcej: Bąkiewicz zapowiada ofensywę ws. ustawy 447: „Roszczenia mogą doprowadzić do bankructwa Polski”

– Gdańsk nie tęczowy, nie brunatny, nie czerwony, tylko biało-czerwony (…) I jeszcze jedno: zapewniam, że nigdy nie kibicowałem Arce Gdynia – kończy Braun.

NCZAS.COM

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY