Biuro RPO wylęgarnią kadr Biedronia. Zastępczyni Bodnara w Wiośnie

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Biuro Rzecznika Praw Obywatelskich stało się wylęgarnią kadr Biedronia – zauważa członek zarządu Ruchu Narodowego, Michał Wawer. Z nieoficjalnych informacji wynika, że zastępczyni Bodnara należy do nowej partii Wiosna.

“Co na to Adam Bodnar? Ma Pan jakieś refleksje? Może należałoby zacząć reprezentować wszystkich Polaków, a nie tylko neomarksistów i homoseksualistów?” – pyta na Twitterze Wawer.

Sylwia Spurek została powołana na Zastępcę RPO w 2015 roku. Wcześniej w latach 2002-2015 pełniła różne funkcje w KPRM w ramach służby cywilnej. Według portalu 300polityka Spurek przed kilkoma dniami złożyła również rezygnację z pełnionej funkcji.

Czytaj także: Milion za jedynkę na liście u Biedronia. Zandberg potwierdza

Jak zaznacza portal 300polityka – kobieta prywatnie jest partnerką Marcina Anaszewicza, który został wiceprezesem Wiosny i jest najbliższym współpracownikiem Biedronia.

Co na to Bodnar? Wiele razy podkreślał, że mimo zarzutów o antypolskie nastawienie nie zamierza podawać się do dymisji. Uważa, że pomaga i nie pyta o poglądy, jednak wielu zarzuca mu, że jest lewackim rzecznikiem. Jego zdaniem na każdym kroku troszczy się o bezstronność i najważniejsi są dla niego obywatele, których, jeśli będzie taka potrzeba, popełni błąd i użyje niewłaściwego słowa, będzie przepraszał.

Przypominamy, że w programie TVP “Minęła 20” powiedział m.in., że naród polski współuczestniczył w holokauście. Zdaniem RPO świadczą o tym np. wyroki wydawane przez Armię Krajową.

300polityka
Dodano w Bez kategorii

POLECAMY