Policja wtargnęła do siedziby Marszu Niepodległości. Chodzi o kampanie #NieDlaRoszczeń. “Rząd zaniepokojony”

Dodano   0  
  Loading
Robert Bąkiewicz

Robert Bąkiewicz / fot. youtube.com / Robert Bąkiewicz

Czwartkowym popołudniem do siedziby Marszu Niepodległości niespodziewanie przybyła Polska Policja związku z kampanią informacyjną #NieDlaRoszczeń organizowaną przez stowarzyszenie.

Redaktor Mediów Narodowych Michał Jelonek poinformował na Twitterze o niezapowiedzianej wizycie Polskiej Policji – “Przed chwilą mieliśmy w siedzibie Stowarzyszenia Marsz Niepodległości niezapowiedzianą wizytę funkcjonariuszy Polska Policja”.

O sprawie na gorąco wypowiedział się również Poseł Robert Winnicki. Prezes Ruchu Narodowego na Facebooku przypomniał o ustawie 447 dot. rzekomych żydowskich roszczeń majątkowych oraz złożonej interpelacji w tej sprawie.

Dzięki ustawie władze mogą wywierać na Polskę naciski, by oddała ona żydom rzekome mienie spadkowe warte 65 mld dolarów oraz obliguje nasz kraj do spłaty 300 mld dolarów w postaci restytucji majątku.

“Dzisiaj ten rząd zaniepokojony jest, że ktoś o tej ustawie informuje w Polsce. Marsz Niepodległości jest na celowniku przez szerzenie informacji o niej”

Poseł Winnicki oburzony całą sytuacją powiedział – “Dzisiaj ten rząd zaniepokojony jest, że ktoś o tej ustawie informuje w Polsce. Marsz Niepodległości jest na celowniku przez szerzenie informacji o niej”.

“Komu oni służą, komu ten rząd służy” – pytał się z dezaprobatą Robert Winnicki.

https://www.facebook.com/robertwinnickipubliczny/videos/296035317760803/?xts[0]=68.ARARI_kGTrz8H6fOUz9zip5dkDgzO3xTcGl2zKUbkLO8FZZyJakilfmMDCO3crmx8fv_HbBNP-XkPhvRIREnpmOVrXwbkrkJ12xnHXiRcEbu_2eDsDh9H9d7w3Mz0GjzWTJOSad3CGTm9U50Q43sPO1VWvsgqEpXQvzVN8QbsuYTNHZK6S4gJRnzGdqbc0D3rJ7oUF1NC5EcJS6uI_oATlmMiX5w7ZpnQpMCYWBMarZPAH4UdmIR7vMbsykJgcbleWhIV0Wbpc3XWeVOckykpVPWkyqozmCt_ClGNlWRt65As3fcaZUgIRHkeV7h2GtgnscpfeSoM0I-AtsJvfb_VEea1yQSebip&tn=-R

O prowadzonej kampanii przeciw roszczeniom żydowskim informowaliśmy na łamach Mediów Narodowych – Szef Marszu Niepodległości rozpoczyna kampanię przeciw roszczeniom żydowskim: „Musimy reagować”

Zachęcamy do wzięcia udziału w ogólnopolskiej akcji i przeciwstawieniu się bezprawnym pretensjom pewnej grupy poprzez rozwieszanie plakatów informacyjnych.

Link do pobrania plakatu

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY