Niemcy: Fala przemocy wobec posłów AfD. Kolejny atak

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ Fot. AfD

Kolejny raz doszło do ataku na posła AfD – Tym razem nieznani sprawcy zniszczyli biuro poselskie Svena Schrödera, posła do Landtagu Brandenburgii. W wyniku eksplozji witryna biura została całkowicie zniszczona.

Partia opublikowała oświadczenie, w którym opisuje atak i oskarża o przemoc niemiecką Antifę. Fala przemocy w zastraszającym tempie rośnie wobec członków i sympatyków AfD – grzmią posłowie.

https://twitter.com/delestoile/status/1097618879432585217

Niedawno informowaliśmy o brutalnym pobiciu jednego z deputowanych niemieckiej partii Alternatywy dla Niemiec – Franka Magnitza. Makabrycznego czynu dokonali działacze tamtejszych lewicowych bojówek.

W sieci zrobiło się głośno w związku z zaistniałą sytuacją. Nie zabrakło również odzewu z lewicowej strony niemieckiej sceny.

Czytaj także: Jest nagranie z napadu Antify na polityka AfD [WIDEO]

Niejaka Veronika Kracher, tytułująca siebie jako “niezależny dziennikarz” napisała, że Pobicie Magnitza to konsekwentna realizacja NazisRaus. Zastanowią się dwa razy czy w obliczu największego możliwego zagrożenia otwarcie prowadzić faszystowską politykę. Dlatego też: WSZYSTKIMI metodami.

twitter
Dodano w Bez kategorii

POLECAMY