Dzierżawski: “W Polsce grasują szajki propagatorów seksualnych” [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Mariusz Dzierżawski.

Mariusz Dzierżawski. / Fot. YouTube/MediaNarodowe

Gościem redaktora Michała Murgrabi w Mediach Narodowych był Mariusz Dzierżawski z Fundacji Pro – prawo do życia. W programie omówiony został stworzony przez fundację poradnik (dla osób pełnoletnich) dla rodziców i nauczycieli “Jak powstrzymać pedofila”.

Poradnik dotyka problematykę wchodzenia do szkół i przedszkoli pedofilii i deprawatorów seksualnych, określa czym jest ta tzw. edukacja seksualna.

Czytaj także: USA: Prawo aborcyjne może zostać zaostrzone

Pokazuje z jakich materiałów korzystają propagatorzy oraz demaskuje aktywistów ruchów LGBT, którzy chcą edukować dzieci i młodzież, pokazując ich prawdziwe oblicze.

Mariusz Dzierżawski mówił w programie, że edukacja seksualna zwiększa ryzyko aborcji – “Zwolennicy aborcji mówią, ze edukacja seksualna zmniejszy jej ilość, podczas gdy naprawdę zwiększa liczbę wykonywanych aborcji.”

Dalej wymienił on faktyczne oblicze i zadania tzw. edukacji seksualnej takie jak:

  • molestowanie dzieci w szkole,
  • przygotowanie dzieci do pedofilii,
  • oswajanie do bycia ofiarą przemocy,
  • akceptacja dla aktów pedofilskich.

Szajki propagatorów w Polsce

Jak wspomniał rozmówca w Polsce grasują szajki propagatorów homoseksualnych opierających się na organizacjach typu “Światowa Organizacja Zdrowia” mówią o – “tolerancji, zapobieganiu przemocy, zapobieganiu chorobom wenerycznym.”

Zaznaczył jednak, że ich cel jest inny – “Tak naprawdę zajmują się deprawowaniem dzieci.”

W poradniku znajdują się różne pomocne dla rodziców oświadczenia do wykorzystania w razie konieczności stawienia oporu edukacji seksualnej oraz zalecenia dla szkół i nauczycieli.

“Miliony ludzi ma dzieci w Polsce, jeśli my temu nie przeciwstawimy się to nasze dzieci z powodu nadużyć seksualnych będą cierpieć”

Ostrzegł Mariusz Dzierżawski przed zmianami w Polsce podobnych do tych w państwach zachodnich, odbywających się od kilkunastu lat. Nawoływał do przeciwstawnej postawy Polaków.

Odsyłamy pełnoletnich czytelników do strony: stoppedofilii.pl po uzyskanie większej ilości informacji oraz do składania zamówień poradnika dostępnego w wersji PDF.

Całość materiału można obejrzeć poniżej:

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY