Munster: Bezdomny zmarł po bójce z osobami “o południowej aparycji”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Zdjęcie ilustracyjne

Zdjęcie ilustracyjne / Fot. Flickr

45-letni bezdomny z Munster zmarł po bójce z trzema imigrantami. Media opisują napastników jako “osoby o południowym wyglądzie”.

Media informują, że przyczyną śmierci mężczyzny było krwawienie w głowie spowodowane atakiem “osób o południowym wyglądzie”. Powołują się przy tym na dochodzenie policji.

Policja wskazała, że istnieje świadek, któremu bezdomny opowiedział o tym co stało się przed jego śmiercią.

https://twitter.com/delestoile/status/1097762263317078017

Imigranci mieli zaatakować 45-latka bez powodu. Mężczyzna nie był pewny, czy zdarzyło się to w sobotę czy w niedzielę – wrócił zakrwawiony do ośrodka dla bezdomnych.

Policja twierdzi również, że według świadka 45-latek miał uraz głowy, którego początkowo nie chciał leczyć. Uraz ten ostatecznie doprowadził do krwawienia w głowie i śmierci mężczyzny.

Czytaj również: Niemiecki raport nt. integracji imigrantów: 65% z nich nie ma pracy

To nie pierwszy raz, gdy agresywni imigranci nie są przedstawiani w mediach jako sprawcy. Najczęściej atak jest opisywany jako “prawdopodobny” oraz, że “narodowość napastników jest nieistotna”.

Tak było też ws. brutalnego gwałtu na 16-letniej Niemce. Kim byli sprawcy? Ich narodowość jest nieistotna i nie zostanie ujawniona – podkreślali urzędnicy.

Użytkownicy Twittera punktują polityczną poprawność prokuratora – Mnie przekonał, zazwyczaj jak nie są imigrantami, to narodowość jest utajniona –podkreślają twitterowicze.

wn.de
Dodano w Bez kategorii

POLECAMY