Konrad Smuniewski: “Obecnie rodzice nie chcą wychowywać dzieci”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Kilka dni temu redaktor Mediów Narodowych – Konrad Smuniewski udzielił wywiadu dotyczącego różnic pokoleniowych i tego, co się z tym wiąże.

W programie red. Mossakowskiego działacz Ruchu Narodowego poruszył wiele kwestii. Na początku rozmowa dotyczyła stricte wychowania i różnic, które gołym okiem widać wśród młodych ludzi, których dzieli między sobą zaledwie kilka lat. Następnie rozmowa przeszła na hejt w internecie. Poruszono również temat gotowości i świadomości partii politycznych i środowiska narodowego na wynikające z owych różnic dysproporcje.

Pokolenie ode mnie starsze nie miało możliwości dorastać z Internetem. Pokolenie w wieku 20-25 lat miało nieco większy dostęp do internetu, jednak nie w tak wielkiej mierze, jak młodsi”. – skomentował Konrad Smuniewski.

Smuniewski stwierdził, iż 5 lat temu, podczas kampanii do wyborów parlamentarnych ludzie byli zainteresowani tematem około wyborczym. Znali Ruch Narodowy czy KNP. Byli zaangażowani w sprawy związane z polityką. Istniało żywe zainteresowanie sprawami narodowymi.

Skomentował tamtejsze działania Prawa i Sprawiedliwości oraz Platformy Obywatelskiej, które “nie zwęszyły tego, że młodzi ludzie interesują się internetem, wiec nie prowadziły kampanii internetowej.”

Niestety, prognozy Konrada Smuniewskiego wskazują, iż w dzisiejszych czasach najwięcej mogą zgarnąć liberałowie: zarówno z lewej, jak i prawej strony.

Redaktor podkreślił, że teraz młodzi ludzie w wieku około 18 lat nie interesują się polityką. Są pragmatyczni, a nie rzadko nawet egoistyczni. Kalkulują, co im się bardziej opłaca traktując to bezideowo.

Widać przeskoki ze skrajnej lewicy na prawicę, sprawy wolności, tradycji i sprawiedliwości społecznej, ale tylko w rozumieniu jednostkowym, a nawet roszczeniowym.

Nie zdradzając całości rozmowy, gorąco zachęcamy do zapoznania się z materiałem dostępnym na portalu YouTube.

YouTube.com

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY