Ruszyła kampania przeciw roszczeniom żydowskim [DOŁĄCZ]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Wczoraj szef Marszu Niepodległości rozpoczął kampanię przeciw roszczeniom żydowskim. Zachęca wszystkich sympatyków do podjęcia inicjatywy.

Tak akcje opisują na swoim facebookowym wydarzeniu organizatorzy:

Dość chowania głowy w piasek i udawania, że pada deszcz, gdy na nas plują. Mamy dość kłamstw o współudział w Holocauście i nie zamierzamy biernie patrzeć na zaplanowaną kampanię oczerniania Polski i Polaków, której celem jest wyłudzenie od nas OGROMNYCH pieniędzy 💰💰💰

Nadal mnóstwo Polaków nie zdaje sobie sprawy czym jest ustawa 447, czyli Justice for Uncompensated Survivors Today — JUST. To na nią powołał się sekretarz stanu Mike Pompeo 🇺🇲 wzywając do zapłaty pieniędzy Żydom, gdy tylko przyleciał do Polski na konferencję bliskowschodnią.

Musimy uświadomić Polakom jakie to jest zagrożenie i jakie będą jej konsekwencję ⚠

Dlatego wzywamy do zaangażowania się w ogólnopolską kampanię informacyjną przeciw roszczeniom żydowskim.

Jak się zaangażować?

📨 Po pierwsze wyślij swoje zgłoszenie na adres [email protected]

🖨 Ściągnij i wydrukuj plakat, który możesz wywiesić na jednym z budynków, który być może zostanie oddany w ramach “restytucji mienia”, aby dał do myslenia innym.
https://tiny.pl/tm2cc

📝 Podpisz apel “Nie dla żydowskich roszczeń” do ministra Jacka Czaputowicza
http://podpiszapel.pl/petycje/roszczeniazydowskie/

Bąkiewicz rozpoczął kampanię

Na warszawskiej Pradze, Robert Bąkiewicz wraz z innymi działaczami narodowymi oraz znanymi raperami: Karatem i Sovą rozpoczął akcję wywieszania plakatów na budynkach, do których w przyszłości żydzi mogą rościć sobie pretensje.

Najpierw plakaty, później billboardy

Jak mówi szef Marszu Niepodległości to dopiero początek akcji. Kolejnym etapem będzie wykupienie billboardów w największych miastach w Polsce. Jaki jest cel tej akcji? Bąkiewicz wyjaśnia:

Celem akcji jest to, żeby jak najwięcej Polaków dowiedziało się o tej absurdalnej ustawie. Media głównego nurtu zamiatają sprawę pod dywan, a politycy chowają głowy w piasek. Musimy reagować

>>POLUB stronę kampanii na Facebooku

>>DOŁĄCZ do forum kampanii

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY