Szef Marszu Niepodległości rozpoczyna kampanię przeciw roszczeniom żydowskim: “Musimy reagować”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Robert Bąkiewicz

Robert Bąkiewicz / fot. youtube.com / Robert Bąkiewicz

Prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości Robert Bąkiewicz rozpoczął ogólnopolską kampanię przeciw roszczeniom żydowskim. Każdy może się zaangażować.

Na warszawskiej Pradze, Robert Bąkiewicz wraz z innymi działaczami narodowymi oraz znanymi raperami: Karatem i Sovą rozpoczął akcję wywieszania plakatów na budynkach, do których w przyszłości żydzi mogą rościć sobie pretensje.

Najpierw plakaty, później billboardy

Jak mówi szef Marszu Niepodległości to dopiero początek akcji. Kolejnym etapem będzie wykupienie billboardów w największych miastach w Polsce. Jaki jest cel tej akcji? Bąkiewicz wyjaśnia:

Celem akcji jest to, żeby jak najwięcej Polaków dowiedziało się o tej absurdalnej ustawie. Media głównego nurtu zamiatają sprawę pod dywan, a politycy chowają głowy w piasek. Musimy reagować

Czytaj także: Merkel ostrzega przed zrywaniem stosunków z Rosją

“Musimy wyjść na ulice, musimy pokazać rządowi, że nie zgadzamy się aby amerykańskie władze i żydowskie organizacje dyktowały nam warunki na jakich będziemy im oddawali pieniądze z niewiadomych przyczyn” – powiedział Bąkiewicz zachęcając do masowego działania społecznego.

Zgodnie z ustawą 447 władze Stanów Zjednoczonych mogą wywierać wpływ na Polskę, by ta oddała Żydom mienie spadkowe o wartości 65 mld dolarów oraz zapłacić 300 mld dolarów w ramach restytucji majątku.

https://www.facebook.com/377280276163229/photos/a.377336582824265/377332126158044/

Zachęcamy naszych drogich czytelników do przyłączenia się do akcji. Zamieszczamy odnośnik do plakatu, aby móc go pobrać, wydrukować i przywieszać na budynkach.

Link do pobrania plakatu

Całość relacji można obejrzeć w materiale poniżej:

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY