REKLAMA

NIE dla żydowskich roszczeń – petycja do polskiego rządu

REKLAMA

Na stronie internetowej podpiszapel.pl została utworzona specjalna petycja skierowana do Ministra Spraw Wewnętrznych Jacka Czaputowicza. Celem tej petycji jest przeciwstawienie się przez polskie władze roszczeniom żydowskim spowodowane amerykańską ustawą 447 przegłosowaną przez Izbę Reprezentantów Stanów Zjednoczonych.

PODPISZ PETYCJĘ

[TYLKO U NAS] Pikieta pod Ambasadą Izraela: „Konferencja Antypolska”

Jak czytamy w apelu petycji do Pana Ministra ustawa 447 daje możliwość amerykańskim władzom do restytucji mienia wartego 300 mld dolarów oraz polski rząd będzie zmuszony do wyodrębnienia majątków dziedzicznych, którego łączna wartość szacowana jest na 65 mld dolarów. Jest to 60 procent rocznego budżetu Polski.

Przypomniano również groźbę skierowaną ku Polsce przez Światowy Kongres Żydów z 1996 roku – “Więcej niż 3 miliony Żydów zginęło w Polsce i Polacy nie będą spadkobiercami polskich Żydów. Nigdy na to nie zezwolimy. Będziemy nękać ich tak długo, dopóki Polska się znów nie pokryje lodem. Jeżeli Polska nie zaspokoi żydowskich żądań, będzie publicznie poniżana i atakowana na forum międzynarodowym.”

Nie zwlekaj i stań w obronie polskiej racji stanu podpisując petycje!

Do tej pory zebrano 14 186 podpisów.

REKLAMA

Komentarze