Milion za jedynkę na liście u Biedronia. Zandberg potwierdza

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Wiosna to nowa partia Roberta Biedronia

Partia Wiosna zdecydowała się postawić niebagatelne warunki Partii Razem za jedynkę na liście. Koszt jednej jedynki wyniósłby rezemowców… milion złotych.

Jakie wymagania postawił dodatkowo Biedroń? Milion złotych to tylko jeden z warunków dołączenia do listy Wiosny. Dodatkowo jedynką nie mógłby zostać Adrian Zandberg, a Razem musiałoby schować swój szyld i postulaty.

Warunki postawione Razem pokazują, że środowisko Biedronia czuje się bardzo pewnie, zarówno jeśli chodzi o zapewnienie finansowania na kampanię, jak i w kwestii poparcia.

Czytaj więcej: Robert Winnicki: “Wiosna Biedronia to po prostu Palikot plus”

Gdy infromacja wyszła na jaw politycy Wiosny zaprzeczali i dementowali informację. W dzisiejszym programie Onet Rano lider Razem przyznał jednak, że taka sytuacja miała miejsce.

Niepoważnych rzeczy nie warto omawiać. (…) Niepoważnych propozycji nie ma co komentować – powtarzał Zandberg. – Wiosna chciała, żebyśmy schowali nasze sztandary – dodał. Czy oznacza to, że Razem nie stworzy listy z Wiosną bądź innym ugrupowaniem? Zandberg twierdzi, że wspólna lista może się pojawić.

Nas w Razem interesuje lewicowa lista i taka, która nie wstydzi się, że jest lewicowa. Otwieramy się na rozmowy ze wszystkimi, którzy chcieliby taką sensowną propozycję przedstawić. Rozmawiamy z kilkunastoma organizacjami na ten temat, rozmowy są zaawansowane. Gwarantuję, że taka lista powstanie – podkreślał Zandberg.

onet/wp
Dodano w Bez kategorii

POLECAMY