Wszechpolacy obnażają hipokryzję totalnej opozycji

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

W zeszłym tygodniu działacze Młodzieży Wszechpolskiej postanowili zorganizować konferencje pod biurami PO na temat mowy nienawiści stosowanej przez osoby związane z tą partią.

Wszechpolacy na konferencji przedstawili hipokryzję posłów jak i osób, które piastują lub piastowały do niedawna najwyższe szczeble władzy w Platformie. Mówiąc o powstrzymaniu się od mowy nienawiści sami w wielu sytuacjach taką mowę prezentują w stosunku do ludzi, którzy mają odmienne poglądy.

Takie konferencje odbyły się m.in. w Poznaniu czy na Podlasiu

Czytaj także: Wszechpolacy przeciwko chwilówkom: “To zysk kosztem zwykłego człowieka”

Wszechpolacy przygotowali i zamierzali wręczyć spis “złotych myśli platformy obywatelskiej” oraz raport “Popularyzacja polityczna w Polsce, jak bardzo jesteśmy podzieleni”, jednak mimo deklarowanego otwarcia biura dla obywateli, w większości przypadków, drzwi w godzinach pracy były zamknięte na klucz.

Młodzież Wszechpolska rozpoczęła równocześnie medialną akcję #platformanienawiści. “Hipokryzja to drugie imię PO” – podkreślają działacze MW.

Na czym będzie polega akcja #platformanienawiści? Pokażemy na konkretnych przykładach prawdziwą nienawiść w wydaniu Platformy Obywatelskiej oraz próby niszczenia życia ludziom, niezgadzającym się z polityką wypomnianej partii – tłumaczą wszechpolacy.

Przypominamy, że Młodzież Wszechpolska i Ruch Narodowy przygotowali wniosek do prokuratora generalnego Zbigniewa Ziobro o delegalizację partii politycznych: Platformy Obywatelskiej i Nowoczesnej.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY