[WYDARZENIE] Warszawa: Publiczna modlitwa o pokój w Polsce i na Bliskim Wschodzie

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Różaniec

Różaniec / Fot. pixabay.com / CC

Stowarzyszenie Marsz Niepodległości zaprasza na publiczną modlitwę o pokój w Polsce i na Bliskim Wschodzie. Wydarzenie odbędzie się w dniu tzw. konferencji antyirańskiej.

Prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości Robert Bąkiewicz organizuje w dniu konferencji bliskowschodniej wymierzonej przeciw Iranowi publiczną modlitwę o pokój na świecie, a szczególnie na Bliskim Wschodzie. Wydarzenie odbędzie się na placu Zamkowym w Warszawie. Początek o godz. 18.

Organizatorzy zapraszają na wydarzenie:

Publiczna modlitwa o pokój w Polsce, na Bliskim Wschodzie i na świecie!

13 lutego w Warszawie odbywać się będzie konferencja międzynarodowa poświęcona Iranowi. Istnieją obawy, że może być ona jednym z politycznych elementów przygotowań do nowej wojny na Bliskim Wschodzie. Z drugiej strony niepokój budzą również wydarzenia w naszej Ojczyźnie oraz w innych zakątkach świata.

Dlatego 13 lutego o 18:00 spotkajmy się by wspólnie modlić się o pokój w Polsce, w regionie bliskowschodnim i na świecie. Prosimy o masowe przybycie wszystkich ludzi dobrej woli! To będzie ważna godzina dla świata. Niech z Polski, ze stolicy popłynie modlitwa i zdecydowany głos za pokojem!

Zachęćcie znajomych, zabierzcie różańce, na miejscu rozdamy wszystkim uczestnikom świece. Nie bądź obojętny!

Dołącz do wydarzenia na Facebooku.

https://medianarodowe.com/ambasador-iranu-o-konferencji-antyiranskiej/
Dodano w Bez kategorii

POLECAMY