Bosak dla MN: “Liroy wykazał się pewną dojrzałością polityczną” [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Dzisiejszym gościem Mediów Narodowych, był wiceprezes partii Ruch Narodowy Krzysztof Bosak. Skomentował on wydarzenia bieżącego tygodnia w tym m.in. opowiedział o fałszywych sondażach, zmarłym dziś byłym premierze Olszewskim czy też o koalicjancie narodowców.

W swojej wypowiedzi podkreślał, że Piotr Liroy Marzec będzie startował z koalicji pro Polskiej. Wyjaśnił również powody jego nieobecności na dotychczasowych konferencjach prasowych. Skomplementował również jego działania sejmowe.


Liroy wykazał się pewną dojrzałością w polityce sejmowej. (…) Okazał się być bardziej poważny od polityków głównego nurtu.

Gość przedstawił dodatkowo swoją ocenę na temat pracy większych sondażowni, opisując pewną sytuację rozmowy przypadkowej osoby z ankieterem.

Dziś widziałem, że pojawiło się nagranie kiedy ankieter jednej z dużych sondażowni, zadzwonił do przypadkowej osoby i kiedy pyta na kogo ta osoba będzie głosować, wymienia jej nieistniejącą jeszcze partię Wiosna, podkreślając, iż jest to ugrupowanie Roberta Biedronia, nie wymienia ugrupowań z naszej koalicji.


Użytkownik Twittera @PolskaLogiczna ukazał pod wpisem Posła Jacka Wilka relację z tej rozmowy.

https://twitter.com/polskalogiczna/status/1093819389273620480

Całą rozmowę z Krzysztofem Bosakiem można zobaczyć w filmie pod spodem.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY