Grzegorz Braun: Ratujmy dzieci przed projektami seksualizacji życia

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Portal Radio Maryja udostępnił wywiad z kandydatem na urząd prezydenta miasta Gdańska – Grzegorzem Braunem. Odpowiada on w nim między innymi na pytania dotyczące nadchodzących wyborów oraz o tym jak ważny jest wyraźny sprzeciw na seksualizację i deprawację dzieci.

Grzegorz Braun, startujący w wyborach na prezydenta Gdańska z KWW Grzegorza Brauna, powiedział w czwartek na konferencji prasowej, że w Gdańsku musi być szczególnie wyraziście podkreślana kwestia „suwerenności rodziny”.

Prawa rodzicielskie żadną miarą nie powinny być gwałcone, naruszane, kwestionowane, nie daj Boże przez władzę miejską. A zatem, żadnego tęczowego Gdańska, żadnego wolnego miasta Gdańska – tego konceptu, którym brzydko się bawią elity gdańskie postpeerelowskie w ostatnich latach i dekadach” – podkreślił Braun.

Dzieci gdańskie trzeba ratować przed projektami seksualizacji, sodomizacji życia publicznego, genderyzacji, wprowadzonej już nie kuchennymi drzwiami tylko frontowymi (…) do szkół pod oszukańczym hasłem równości. Otóż żadnych pakietów, modeli równościowych, ja tutaj na pewno nie podpiszę i tę gwarancję daję gdańszczanom” – zapowiedział.

Dodatkowo, pytany, co jeszcze chciałby zmienić w Gdańsku, powiedział że „przede wszystkim trzeba dać żyć ludziom, a nie tylko mafiom, służbom i lożom”.

„Gdańsk, Trójmiasto, to znane – może nie na cały świat, ale w naszej części kontynentu – żerowisko mafii, służb i lóż. […] Dla wszystkich jest chyba zrozumiałe, że demontażu układu gdańskiego, może dokonać wyłącznie ktoś spoza tego układu i w tej mierze jestem do usług wszystkich gdańszczan i wszystkich rodaków” – mówił Braun.

Jak dodał, „największym dramatem jest uwikłanie w te sprawy przedstawicieli elity gdańskiej”.

Kampania wyborcza w Gdańsku

Pytany do kogo chce trafić w swojej kampanii wyborczej, Grzegorz Braun powiedział: „Staram się nie dzielić Polaków na kategorie. Nie ma równych i równiejszych, nie ma lepszych i gorszych. Ważne jest to, jaki jest nasz stosunek do tego, co najważniejsze, najpiękniejsze i najświętsze – do wiary, rodziny i własności”.

Myślę, że bardzo konkretnym przykładem obłędu, hańby, bredni, a więc zła, które się dokonuje w sferze publicznej, jest fakt, iż port lotniczy w tym mieście dalej nosi imię człowieka, który za pieniądze donosił sowieckiej, polskojęzycznej bezpiece na własnych kolegów. To jest proszę państwa doprawdy niezwykłe, że elity gdańskie pozwalają sobie na przedstawianie tak nędznych kreatur jako wzorców osobowych, jako bohaterów naszej historii” – skwitował kandydat.

Przedterminowe wybory na prezydenta Gdańska odbędą się w niedzielę 3 marca 2019 roku.

Dodatkowo zachęcamy Państwa do podpisania petycji o podjęcie działań mających na celu wypowiedzenie szkodliwej konwencji stambulskiej. Całość dostępna jest pod adresem: zatrzymajgender.pl

Radiomaryja.pl

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY