Narodowcy spotkają się na Jasnej Górze: “Modlimy się w intencji Ojczyzny, dla której biją nasze serca”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Zbliża się VI Pielgrzymka Środowiska Narodowego na Jasną Górę. Narodowcy będą modlić się w intencji Ojczyzny.

Jasnogórska Twierdza to miejsce duchowego i zbrojnego zwycięstwa narodu polskiego i cel pielgrzymek setek tysięcy pielgrzymów. Młodzież Wszechpolska od sześciu lat organizuje pielgrzymkę, na której spotykają się patrioci i narodowcy z Ruchu Narodowego, Związku Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych czy MW i ONR.

Również my, narodowcy, tak jak pokolenia działaczy ruchu narodowego przed nami, jak co roku zdążamy na Jasną Górę, by oddać cześć Najświętszej Maryi Pannie. Jako spadkobiercy dorobku naszego ruchu, wiemy, że działalność, a przede wszystkim życie bez Boga nie ma sensu – zachęcają wszechpolacy.

Narodowcy podkreślają, że chcą przede wszystkim modlić się w intencji Polski – Chcemy podziękować za otrzymane łaski w naszym codziennym trudzie i pokornie prosić o wsparcie w dalszej walce o Wielką Polskę, modląc się w intencji Ojczyzny, dla której biją nasze serca.

Kiedy odbędzie się VI Pielgrzymka Środowiska Narodowego na Jasną Górę? 30 marca 2019 roku. Setki działaczy z całego kraju po raz szósty przyjadą do Częstochowy, aby upraszać u Królowej Polski siły i odwagę do pracy na rzecz Narodu i życia zgodnego z Bożym Prawem.

WYDARZENIE: VI Pielgrzymka Środowiska Narodowego na Jasną Górę

Działacze Młodzieży Wszechpolskiej organizują wyjazdy z całej Polski dla wszystkich chętnych, którzy chcą 30 marca przyjechać do Częstochowy. Jak zapisać się na wyjazd? Wystarczy obserwować wydarzenie na Facebooku, gdzie będą informacje odnośnie dojazdów, bądź zgłosić gotowość wyjazdu lokalnym strukturom MW.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY