Sumliński w Mediach Narodowych: “Mam szacunek do Macierewicza, ale w jego życiorysie są rysy”[WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Wojciech Sumliński

Wojciech Sumliński / Fot. YouTube/MediaNarodowe

Gościem Mediów Narodowych był Wojciech Sumliński, dziennikarz śledczy. Redaktor Michał Jelonek poruszył w rozmowie z dziennikarzem postać Antoniego Macierewicza.

Sumliński poruszył temat Robert Luśni, który przez lata jawił się jako najniebezpieczniejszy agent w dziejach komunistycznej bezpieki – Nie do końca np. rozumiem, jak to możliwe iż Robert Luśnia, o którym już podczas moich studenckich czasów mówiono, że jest to mętna postać, nie był bardzo długo odsuwany przez Macierewicza.

Dziennikarz jednocześnie zaznaczył, że odczuwa do polityka szacunek za jego działalność ws. WSI – Na pewno zawsze będę miał szacunek dla Antoniego Macierewicza za to, że wziął się za rozliczanie Wojskowych Służb Informacyjnych. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, jakim grzęzawiskiem żmij były WSI. Są jednak w jego życiorysie pewne rysy, fakty których nie znam lub nie rozumiem.

Wojciech Sumliński poruszył w rozmowie z Mediami Narodowymi temat Misiewicza – Od paru lat mówiłem o tym nieszczęsnym Misiewiczu – kontynuował dziennikarz śledczy. – Za tę krytykę oberwało mi się od środowiska “Gazety Polskiej” czy “TV Republiki”, ale ja krytykowałem go bo widziałem, co się działo w Białej Podlaskiej czyli moim rodzinnym mieście…

Całość cotygodniowej rozmowy z Wojciechem Sumlińskim poniżej. Zachęcamy do subskrypcji kanału Media Narodowe na portalu YouTube!

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY