Film “Kler” niszczy legendę polskiego boksu i warszawskiej Legii [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

W ostatnich miesiącach wiele kontrowersji wzbudził film “Kler”. Obraża on uczucia religijne katolików, a także uderza w słynnego polskiego boksera Bogdana Gajdę. Więcej w materiale Mediów Narodowych.

W filmie pojawia się postać Marka Czekaja. Jest to bokser, który pracuje dla SB i specjalizuje się w napadach na księży, pobiciach i torturach. Jako jego zdjęcia użyto fotografii Bogdana Gajdy, mistrza Europy w boksie, olimpijczyka.

Pięściarz o sprawie dowiedział się od swoich dzieci, które obejrzały “Kler”. Jak sam stwierdza “był w szoku”, gdy zobaczył nagranie fragmentu produkcji, gdzie pojawia się jego zdjęcie mające przedstawiać brutalnego esbeka.

Masa ludzi odebrała to jako rzecz wiarygodną. Dostawałem telefony, SMS-y. Koledzy pytali, czy to prawda – powiedział Bogdan Gajda w rozmowie z “Mediami Narodowymi”.

Jakubiak i Jurek pójdą wspólnie do eurowyborów

Bokser powiedział, że po filmie kilku zawodników zerwało współpracę z nim. Przyznał, że ma z tego powodu problemy nerwowe.

W materiale wypowiadają się także podopieczni Gajdy. Stają oni po stronie swojego szkoleniowca.
– W klubie jest bardzo fajna atmosfera. Trener jest lubiany, pokazuje to frekwencja na treningach – mówi jeden z młodych zawodników.

Więcej na ten temat w reportażu “Mediów Narodowych”.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY