Doradca prezydenta: Z Wałęsy, Owsiaka i Adamowicza próbuje się robić świeckich świętych

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

owsiak_medianarodowe.com / polskieradio.pl

Z Lecha Wałęsy, Jerzego Owsiaka i Pawła Adamowicza próbuje się robić świeckich świętych – mówił w radiu profesor Andrzej Zybertowicz, doradca PAD.

Prof. Zybertowicz mówił o ostatnich wydarzeniach na antenie Polskiego Radia 24. Gdy dziennikarze tych mediów, które opisywały poważne zarzuty korupcyjne wobec śp. prezydenta Gdańska, dzisiaj próbą zrobić z niego wzorcową postać życia publicznego III RP, to jest świadoma manipulacja – podkreślał profesor.

Według Zybertowicza podobnie jest z byłym prezydentem Lechem Wałęsą oraz Jerzym Owsiakiem – Tak samo świadomą manipulacją jest budowanie świeckiego świętego z Jerzego Owsiaka, który mówił, że tym wszystkim, którzy będą wypowiadali się na temat Wałęsy niezgodnie z jego poglądami, to może dać z bańki.

Słowa profesora nie spotkały się z uznaniem opozycji, czy sympatyzującej z nią części użytkowników mediów społecznościowych. Internauci zarzucili doradcy prezydenta m.in. “robienie świętego z Lecha Kaczyńskiego”.

Lech Kaczyński nie donosił SB (jak Bolek), nie groził, że da komuś z bańki (jak szef WOŚP) i nie miał postępowania korupcyjnego (jak P.Adamowicz) – odpowiada na zarzuty profesor.

dorzeczy
Dodano w Bez kategorii

POLECAMY