Niemcy: Imigrant chcąc ukarać żonę udusił jej 7-letnią córeczkę

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ fot. pixabay.com / CC

Niemcy, Dusseldorf. 33-letni imigrant stanął przed sądem za uduszenie 7-letniej dziewczynki. Zabójstwo dziecka miało być karą dla jej matki.

Jak informuje Bild – Egipcjanin, Ahmed F., był pozbawiony emocji na sali sądowej. Na pierwszej rozprawie oskarżony się nie odzywał, a swoją twarz zasłaniał kurtką. Podczas wcześniejszego postępowania rozwodowego stwierdził, że śmierć dziewczynki była “wypadkiem”.

https://twitter.com/delestoile/status/1087000658845356032

Mężczyzna podejrzewał swoją żonę, 44-letnią Catherine F., o zdradę. Chcąc ukarać kobietę za rzekomą winę 19 lipca 2018 roku udusił 7-letnią córkę Sarę. Z początku nie przyznał się do winy, twierdząc, że na dziecko przewrócił się mebel.

Śledczy odrzucili jednak wersję mężczyzny, twierdząc, że wersja imigranta jest “mało prawdopodobna”. Są przekonani, że Sara została uduszona obiema rękami.

Prokurator jest pewny, że ojciec zabił Sarę, aby ukarać swoją żonę. Taką wersję potwierdza również była żona mężczyzny. Mimo, że nie była obecna na rozprawie złożyła wcześniej obszerne zeznania.

Ahmed F. miał zadzwonić do swojej żony, gdy ta była w pracy. Mężczyzna był “wściekle zazdrosny”, podczas rozmowy oskarżył żonę o zdrady, wyzywał od “dz*wek” i groził zabiciem córki. Kiedy kłótnia się nasiliła kobieta zaalarmowała policję i sama pobiegła do mieszkania. Mimo interwencji policji i prób rozmowy z imigrantem służby odnalazły nieżywą 7-latkę.

Mężczyzna nie był znany wcześniej w policji. Przyjechał do Niemiec w 2010 r., następnie ożenił się z Catherine F. Według śledczych w rodzinie nie było przemocy aż do czasu zabójstwa dziewczynki.

bild.de
Dodano w Bez kategorii

POLECAMY