Sumliński dla Mediów Narodowych: “Na trumnie Adamowicza rozpoczyna się kampania Tuska?” [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Wojciech Sumliński

Wojciech Sumliński / Fot. YouTube/MediaNarodowe

Zdaniem dziennikarza śledczego Wojciecha Sumlińskiego na morderstwie dokonanym na prezydencie Gdańska politycznie najbardziej zyskuje niechlubny bohater jednej z jego książek – były premier a obecnie przewodniczący Rady Europejskiej.

– Przybycie Donalda Tuska, którego parę tygodni temu “Newsweek” widziała jako rycerza przybywającego do Polski na białym koniu, by oczyścić Polskę ze złogów, jak to niektórzy z opozycji mówią, jest tym momentem, który były premier próbuje ugrać. Myślę, że jego słowa gdy mówił o tym, że “oczyścimy Polskę, Gdańsk, Europę z nienawiści i pogardy” były słowami, które nawet dziecko potrafi zdiagnozować jako określenia odnoszące się do jego wrogów politycznych – mówił Sumliński.

– Nie mam najmniejszych wątpliwości, ale czas to zweryfikuje. Gotów jestem pójść na każdy zakład, ale Donald Tusk właśnie zaczął swoją kampanię wyborczą. To jest ten moment, w którym zapadła decyzja iż będzie starał się o uzyskanie stanowiska prezydenta Polski. Jest to strasznie przykre, bo właśnie w momencie tej tragedii powinniśmy się pochylić nad tą trumną w duchu zadumy i refleksji oraz modlitwy. Ale Donald Tusk jest człowiekiem cynicznym – dodał dziennikarz śledczy. – Całe jego życie to wykorzystywanie PR.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY