Polak z Anglii: “dla mnie to coś chorego, a nie wymagającego wsparcia”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Ciekawe doniesienia docierają do nas z Anglii, dokąd wyjechało za chlebem wielu Polaków. Jak wiemy, Wielka Brytania jest jednym z bardziej liberalnych krajów dzisiejszej Europy, a postęp, który jest tam implementowany zachodzi w ekspresowym tempie.

Do naszej redakcji odezwał się Pan Tomasz S., mieszkających w mieście Crewe – mieście, które skupia jedną z największych grup Polonii na Wyspach – który kilka lat temu wyprowadził się do UK.

Podzielił się on z nami pismem, które wszyscy pracownicy w jego przedsiębiorstwie otrzymali w celu zapoznania się u udzielenia wyżej wymienionego “wsparcia” w zaistniałej sytuacji.

Firma NWF, zajmująca się dystrybucją paliw, żywności i pasz w całej Wielkiej Brytanii została założona w 1871 roku. Jak widać na załączonym piśmie skierowanym do wszystkich pracowników ogromnej grupy, bardzo “dbają” oni o szerzenie tolerancji, poprawności politycznej i równości.

W powyższym piśmie czytamy:

Jak być może jesteście świadomi, niedawno jeden z naszych kolegów, Ryan, podjął odważną decyzję transformacji z kobiety na mężczyznę.” – pisze szefostwo firmy.

” […] jako jego koledzy i przyjaciele zobowiązaliśmy się zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby wesprzeć Ryana” – czytamy dalej.

Na końcu dodano jeszcze żeby zwracać się do niej/niego od tej chwili per Pan i używać wyłącznie męskich form.

Podano również prywatny adres e-mail świeżo upieczonego mężczyzny, coby można było wesprzeć go w tej jakże ważnej zmianie w jej/jego życiu.

Polak przekazał nam, iż w przypadku podejścia do sprawy w sposób lekceważący i prześmiewczy można zostać wyrzuconym z pracy w trybie dyscyplinarnym. Jako powód zostałoby podane, że nie zastosowano się do zasad tolerancji i równego traktowania siebie nawzajem. Co gorsza, managerowie mogą podać nawet delikwenta do sądu, byleby wstawić się za lewakiem postępowcem.

Wielka Brytania nakazuje wpajać i znosić wynaturzenia, zboczenia i dewiacje.

Niestety, zachodnia cywilizacja to zgnilizna. Jeśli nie powstrzymamy szerzenia się genderyzmu, to może nas to czekać w Polsce!

https://medianarodowe.com/wszystkie-plcie-moga-miec-miesiaczke-nowy-system-nauczania-w-wielkiej-brytanii/
Dodano w Bez kategorii

POLECAMY